Керівника Вінницької УНА-УНСО С. Чумака намагалися вбити

Керівника Вінницької УНА-УНСО С. Чумака намагалися вбити

Вівторок, 20 жовтня 2015, 12:30

Заява УНА-УНСО Вінниччини щодо замаху на життя керівника Вінницької УНА-УНСО, кандидата на посаду міського Голови Вінниці Сергія Чумака.

Україна сьогодні ніби знову знаходиться на зламі епох – стара корупційна система не демонтована, а отже побудова нового, демократичного, правового, на європейських принципах державного устрою не просто під великим сумнівом, а під загрозою. Це фактично час – межичасу. Ми знаходимось в класичній передреволюційній ситуації – коли верхи не можуть дати народу бажаного, а народ не хоче жити життям безправного злидня. Дістало!

Цей час народжує героїв та антигероїв. Герої прагнуть дати народу світло свободи – антигерої диктатуру і рабство. Герої прагнуть відстояти державність України, забезпечити народу безпеку і добробут – антигерої спочатку несуть хаос, щоб потім утвердити свою диктатуру. Всім, хто стає їм на шляху, загрожує небезпека знищення. Вінниця не виключення.

Днями попереджено замах на життя члена Проводу політичної партії «УНА-УНСО», керівника УНА-УНСО Вінниччини, кандидата на посаду міського голови Вінниці Сергія Вікторовича Чумака. Версій щодо мотиву злочину є декілька – однак їх повинно перевірити слідство і зробити свої процесуальні висновки відповідно до діючого кримінального закону.

Чітка позиція УНА-УНСО та Сергія Чумака не дати розхитати ситуацію у Вінниці (а намагання такі були не раз і досить на серйозному рівні) – є достатньою причиною ворогів України і Вінниці усунути цей стабілізуючий фактор з громадського і політичного поля Вінниці та України. Сергій Чумак є дуже помітною фігурою взагалі у всьому націоналістичному русі України дуже давно, адже віддав справі служіння Нації та Державі вже понад 25 років свого життя. На його дії і слово покладаються побратими по всій Україні, і вони для них є певним дороговказом для діяльності. І політична вага Чумака та УНА-УНСО, як факторів стабілізуючих, націоналістичних і державницьких – почала заважати всім. В першу чергу 5-й колоні, а отже ФСБ та Путіну, який давно і послідовно відзначається особливою ненавистю до вінничан та Вінниці. Не меншу загрозу Сергій Чумак несе отаманщині та всілякого роду псевдо патріотам, які Прапор Держави і Революції піднімають виключно для задоволення своїх приватних економічних та політичних інтересів.

Націоналісти УНА-УНСО, в першу чергу - є державниками! І ми не дозволимо знищити державність України ні ворогу зовнішньому, ні ворогу внутрішньому.

Україна – понад усе! І допоможе нам Бог!
Слава Україні! Героям Слава! Слава Нації! Смерть ворогам!
 
Провід Вінницької обласної УНА-УНСО