Копія суботівської церкви Богдана Хмельницького з'явиться у Вінниці

Копія суботівської церкви Богдана Хмельницького з'явиться у Вінниці

П'ятниця, 26 червня 2015, 10:15

У вінницькому парку "Хімік" громадські активісти планують спорудити православний храм Київського патріархату, який нагадуватиме зовні церкву в селі Суботові, що на Черкащинні, яку побудував ще Гетьман України Богдан Хмельницький ще у 1653 році.

– Територія, з ціллю забезпечення громадського порядку і безпеки, буде взята під контроль місцевими активістами та УНА-УНСО. Добавить колориту і безперечно духовності даній ініціативі будівництво Храму на честь Преподобного Федора Острозького, – йдеться у повідомленні офіційної сторінки "УНА-УНСО Вінниччини" у соціальній мережі Facebook. – На місці майбутнього Храму православною громадою спільно з бійцями Добровольчого батальйону ‪УНСО територіальної оборони Вінницької області встановлено Хрест та вже проводиться служба за воїнів-вінничан, які загинули в зоні ‪‎АТО та здоров'я і безпеку тих, хто ще знаходиться на війні.
Ідея надійшла від вінницької громади, благодійників та організації УНА-УНСО.

– Втілюватиме її в життя отець Віктор, наш капелан. Він же є і головним ініціатором цього проекту, –розповідає представник УНА-УНСО на Вінниччині Володимир Іващенко. – Багато військових зараз повертаються із зони АТО, тому вони приходитимуть молитися у цей храм. Споруда постане у пам'ять про наших предків та загиблих героїв.

Міськрада, щоправда, ще не виділила землю на культову споруду, але вже подані відповідні документи до органу місцевого самоврядування.