Київська МК УНСО провела вишкіл у Броварах

Київська МК УНСО провела вишкіл у Броварах

Вівторок, 3 жовтня 2017, 02:00

У п'ятницю 1 жовтня Київська команда УНСО провела у Броварах одноденний вишкіл для учнівської молоді. Цей вишкіл відкрив новий "навчальний рік" у програмі військово-патріотичного виховання, що здійснює УНСО.

Вишкіл організували і провели досвідчені інструктори УНСО, з бойовим досвідом за плечима, які також являються керівниками шкільних гуртків військово-патріотичного виховання. На вишколі було три заняття з таких дисциплін:

  • медична підготовка, на якій курсанти вчились визначати різновиди уражень людини та надавати першу медичну допомогу, а також знайомились з ліками і медичними інструментами, які допомагають рятувати життя;
  • саперна підготовка, на якій роз'яснювалась техніка безпеки поводження з вибуховими пристроями і знайомились з деякмими поширеними типами мін;
  • базова вогнева підготовка, на якій курсанти вчились правильному користуванню і застосуванню вогнепальної зброї.

У вишколі взяли участь члени діючих гуртків, а також новобранці, які зголосилися долучитися до лав Організації. Через погодні умови і сезонні захворювання кількість учасників була меншою, ніж планувалося, проте інструктори мали можливість приділити більше уваги кожному курсанту окремо, для відпрацювання практичниих вправ. Тим більше приємно бачити, що гуртківці "зі стажем" вже можуть асистувати керівникам, а в подальшому й самостійно передавати свої знання іншим.

Інфоцентр УНСО