Лідери УНСО взяли участь в форумі "Досвід мужніх України"

Лідери УНСО взяли участь в форумі "Досвід мужніх України"

Четвер, 10 листопада 2016, 10:30

Керівники кількох обласних осередків та представники Головного штабу "Української Націоналістичної Самооборони - УНСО" взяли участь у Всеукраїнському форумі, спрямованому на збільшення чисельності молоді залученої до здійснення заходів за участю військово-патріотичних клубів, громадських організацій та учасників антитерористичної операції на сході України "Досвід мужніх України", який пройшов з 28 по 30 жовтня на Київщині. 

Форум організували Міністерство молоді та спорту України, Управління молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації та Всеукраїнське об'єднання військово-патріотичних організацій - ВОВПО. ВОВПО – об'єднання громадських молодіжних організацій, які займаються націонал-патріотичним та військово-патріотичним вихованням молоді. 

Основною метою Форуму було налагодження взаємодії і співпраці між організаціями, які займаються вишкільною діяльністю. Завдання, поставлені перед учасниками заходу, були спрямовані на вироблення спільного плану масових заходів; збільшення охоплення молоді програмами національно-патріотичного і військово-патріотичного виховання; обмін досвідом організації процесу виховання і взаємодії з державним апаратом у цій сфері.

Робота заходу відбувалася у форматі "світового кафе", тож кожному учаснику була надана можливість висловити своє бачення, та вільно обговорити проблеми й перспективи військово-патріотичного виховання в Україні. Громадські активісти також обмінялись своїми здобутками в цій сфері, представили свої організації та заходи, проведені у 2016 році. Учасники форуму разом напрацювали ряд нових пропозицій для подальшого розвитку військово-патріотичного виховання дітей та молоді. 

Інформаційний центр УНСО