МЗС України підтримує оголошення Ніно Бурджанадзе персоною "нон-грата" в Україні

МЗС України підтримує оголошення Ніно Бурджанадзе персоною "нон-грата" в Україні

Вівторок, 4 серпня 2015, 12:00

Представники МЗС України повідомили громадську організацію Українська Націоналістична Самооборона, що направили звернення до  СБУ з пропозицією застосувати до  екс-спікера Парламенту Грузії та лідера партії «демократичний рух – єдина Грузія» Ніно Бурджанадзе обмежувальні заходи у вигляді тимчасової заборони на в’їзд в  Україну.

17 липня представники національно-демократичних політичних та громадських організацій, а саме: Конгресу Українських Націоналістів, Альянсу Балто-Чорноморських Націй, Української Націоналістичної Самооборони, Правого Сектора, а також ГО «Українсько-чеченська дружба», провели акцію протесту біля МЗС з вимогою визнати екс-спікера грузинського Парламенту Ніно Бурджанадзе «персоною non grata» в Україні через її відверто антиукраїнські публічні висловлювання щодо Криму і передали  Міністру Закордонних Справ Павлу  Клімкіну своє звернення, повідомляла прес-служба КУНу.

Міністр  особисто пообіцяв активістам вивчити ситуацію і відреагувати належним чином.

І ось вчора УНСО отримало офіційного листа від  МЗС України,  в якому  висловлюється подяка за нашу активну позицію та зроблене звернення щодо коментарів Н. Бурджанадзе, котрі вона висловила за підсумками переговорів з Головою Держдуми РФ  С. Наришкіним 10 липня 2015 р.

«МЗС України вважає ці висловлювання недружніми по відношенню до України. Інформуємо, що МЗС України направила звернення до Служби безпеки України з пропозицією застосувати до Н. Бурджанадзе  обмежувальні заходи у вигляді тимчасової заборони на в’їзд в Україну.

Слід відмітити , що українська сторона підтримує Грузію в її боротьбі за суверенітет, територіальну цілісність та європейський шлях», – зазначено в листі.

Нагадаємо, що Українську Націоналістичну Самооборону під час цього заходу представляв керівник Деснянського районного осередку м.Києва Олександр Морус. 

Тож, вкотре ми бачимо, що об'єднуючи наші зусилля ми можемо досягати конкретних результатів. Крок за кроком. Разом до перемоги!

Інформаційний центр УНСО