На Великдень у Вінниці спалили хрест, встановлений УНСОвською громадою УПЦ Київського патріархату.

На Великдень у Вінниці спалили хрест, встановлений УНСОвською громадою УПЦ Київського патріархату.

Середа, 11 квітня 2018, 12:45

Заява УНА-УНСО Вінниччини, щодо прислужників московії сатанистів-рашистів

Шановні краяни! 

Громада Преподобних Костянтина і Федора, князів Острозьких (УПЦ КП) Днями шеф Московії Володимир Путін заявив, що є два стовпи на яких тримається безпека Росії – це ядерна зброя і Церква.

Ядерні ракети 43-ї армії ми порізали самі, і тому не можемо про цю важливу складову безпеки взагалі говорити. Поговоримо ж за Церкву, бо за Путіним Церква – це армія. Основу ж цієї російської армії в Україні, і на Вінниччині зокрема, сьогодні продовжують складати приходи УПЦ Московського патріархату. Тож без ядерної зброї, без широкомасштабного відкритого військового вторгнення маємо окупацію. І хай поки що це окупація духовна. Завтра ж, при такій кількості «споріднених» душ – вона легко може стати окупацією військовою.

А сьогодні фактор Церкви наші вороги використовують як засіб роз'єднання українців (бо поки ми бігаємо по різних конфесіях – вони можуть спати спокійно), а також, як фактор миттєвої дестабілізації суспільства на релігійному грунті. Бо навернута громада вже «заряджена» сама-по-собі, а тому найменший прояв неповаги до того, що люди вважають єдино істинним і правильним – це найкращий привід для провокації з'ясування стосунків.

В ніч на Великдень у Вінниці відбулася спроба підняти хвилю протистояння на релігійному грунті. В парку «Хімік» невідомими було запалено Хрест встановлений громадою УПЦ Київського Патріархату. Хрест встояв, не згорів. Проте дана подія була знята на відео і поширена в мережі інтернет з відповідними коментарями, в яких однозначно стверджувалось, що даний акт вандалізму направлений саме проти УПЦ Київського Патріархату. Дивлячись, як творяться провокації ФСБ з створенням штучного протистояння між українцями і угорцями в Закарпатті, українцями і поляками в Львові – очевидно, що почерк один. А тому провокатори не діждуться того чого прагнули, а саме створення руками УНА-УНСО такого ж протистояння на Вінниччині – ми не будемо палити Хрести УПЦ Московського патріархату, бо Хрест Святий це символ всього Християнського світу, а не окремого з його патріархатів. Ми будемо спокійно і послідовно продовжувати те, що завжди робили – служити громаді і Україні.  Україні, в якій немає місця москальським прихвосням сатаністам-рашистам.

Слава Україні! Героям Слава! Слава Нації! Смерть ворогам!

Прес-служба УНА-УНСО Вінниччини, 10.04.2018 р. м.Вінниця

Вих. № 18 від 10.04.2018 р.

проти громади УПЦ КП вчинено акт терору, спалено Хрест