Навчальний центр УНСО отримав нову форму від волонтерів

Навчальний центр УНСО отримав нову форму від волонтерів

Вівторок, 10 листопада 2015, 11:15

Навчальний центр УНСО ім.Є.Коновальця отримав 15 повних комплектів новенької зимової форми та берці, а також канцтовари, завдяки допомозі наших давніх друзів - волонтерів з найбільшої української IT-компанії SoftServe

Дружня команда патріотів-програмістів з SoftServe вже близько року допомагає бійцям батальйону УНСО найнеобхіднішими речами. Серед переданого бійцям були і тактичні окуляри, і дорогі рації та зарядні пристрої для них, планшети та картки пам'яті для наших розвідників, необхідні канцтовари та багато іншого.

 
Цього разу вкрай необхідною зручною теплою формою, відшитою за нашим індивідуальним замовленням, були забезпечені інструктори навчального центру УНСО, які готують бійців до виконання бойових завдань у гарячих точках України та в резервних батальйонах територіального захисту та самооборони в усіх куточках нашої держави. Також навчальний центр отримав пакунок з канцтоварами, необхідними для роботи та навчання.
 
Завдяки таким відданим друзям і тримаєтеся досі наша оборона! Разом ми переможемо!
 
P.S. Щиро дякуємо нашому координатору із компанії SoftServe Сергію Герасимову за невичерпне терпіння та незгасаюче бажання організовувати реальну допомогу для наших добровольців та інструкторів.

Інформаційний центр УНСО