Неочікувано: "колядник" Зварич на волі завдяки "закону Савченко"

Неочікувано: "колядник" Зварич на волі завдяки "закону Савченко"

Вівторок, 19 січня 2016, 13:30

Колишній голова Львівського апеляційного адміністративного суду Ігор Зварич, якого арештували у 2008 році та засудили до 10-річного ув'язнення, вийшов на волю завдяки змінам до законодавства, повідомляє 24-й канал. 

"11 січня він вже вийшов на свободу. Він самостійно подав клопотання до суду про перегляд його справи на підставі закону Надії Савченко. 30 грудня 2015 суд прийняв рішення на його користь і задовольнив його клопотання. Відповідно, коли рішення суду надійшло до установи, його було звільнено", — повідомила начальник відділу по взаємодії із засобами масової інформації Державної пенітенціарної служби України Катерина Денисюк.

УНА-УНСО сприймає цю ганебну ситуацію не інакше, як черговий прояв контреволюції. Більше того, саме влада доклала руку до дострокового звільнення цього покидька. Адже закон, ініційований Надією Савченко щодо зарахування терміну перебування в СІЗО за іншою формулою, був прийнятий Радою та підписаний Президентом нещодавно. Всього лиш 23 грудня 2015 року президент України Петро Порошенко підписав так званий "закон Савченко" — Закон України "Про удосконалення порядку зарахування судом попереднього ув'язнення в строк покарання", згідно з яким суди зобов'язані враховувати засудженим кожен день, проведений в СІЗО, як два дня відбуття покарання. А вже 12 січня Зварича відпускають... Чудо швидкісного правосуддя? То чому ж по Поліщуку і Медведько такої оперативності ми не спостерігаємо? Чи може в них не такі могутні покровителі, як у Зварича? 

Колись один депутат говорив про «красу гри» та «розвод» депутатів, як кошенят...

Одним Зваричем справа не закінчиться. Багато таких вистрибне на волю. Гра дійсно красива!

А сама Надія, як і Микола Карпюк, як ще безліч патріотів та несправедливо кинутих за грати, і далі за чекають милості Феміди ...

Інформаційний центр УНСО