Незаконне затримання УНСОвців на Буковині

Незаконне затримання УНСОвців на Буковині

Четвер, 7 травня 2015, 09:30

Кілька тижнів тому засоби масової інформації облетіла звістка про затримання на Придністровському кордоні групи молодих людей з макетами зброї, які виявились членами УНСО.

За повідомленням прес-служби Чернівецького прикордонного загону 20 квітня поблизу українсько-румунського кордону у Чернівецькій області було затримано семеро молодих людей, які нібито незаконно проникли на режимну територію. Група реагування незабаром затримала молодих людей у ​​віці від 18 до 20 років, які виявилися членами організації УНСО. При затриманні опору вони не чинили, а прикордонникам розповіли, що є жителями області. У різні роки вони проходили відповідну підготовку в таборах своєї організації і, щоб закріпити на практиці отримані навички, екіпірувалися макетною зброєю і провіантом, після чого вирушила в бік кордону на вишкіл.

Сьогодні, 07.05.2015 з 14.00 до 16.00 години в брифінг-залі Українського Народного Дому (вулиця Ломоносова, 2, Чернівці) відбудеться прес–конференція, присвячена незаконному затриманню групи членів УНА-УНСО в Сторожинецькому районі та перешкоджанню проведення війсково-патріотичних вишколів молоді.

На питання журналістів будуть відповідати:
- обласний голова УНА УНСО Пасічник Роман.
- учасники незаконного затримання.

Ми оновлюватимемо новини щодо данної ситуації у режимі онлайн.

Інформаційний центр УНСО