Новини Житомирщини. Допомога батальйону УНСО

Новини Житомирщини. Допомога батальйону УНСО

Четвер, 27 листопада 2014, 00:00

Малинський осередок УНСО та БФ "Мобілізація добра" допомагають батальйону УНСО

Вантажівка із дровами, лісом для будування бліндажів вирушили із Малина до вояків добровольчого батальйону УНСО, які служать у зоні АТО.
Організацією вантажу опікувався голова Житомирського обласного осередку УНСО – Семенів Олексій, доставка здійснюється за допомоги голови БФ «Мобілізація добра» - Пархоменка Святослава. І хоч раніше учасникам АТО від району вже неодноразово відправлялася допомога, в тому числі медикаменти, цього разу йдеться про доволі значний масштаб – понад двадцять тонн.
Вантаж сформований згідно з «замовленням» захисників, які попросили в рідної області передусім деревину: не лише дрова, але й ліс для зведення бліндажів, та теплі речі.
Деревину підготували працівники "ДП Малинський лісгосп АПК" за сприяння директора Антонюка Володимира та координації заступника директора Сивка Юрія.
Кошти на пальне для доставки вантажу надала компаня ТОВ «Герма Транс».

Під вечір 27 листопада машина вже виїхала за межі Малинщини.

Ми щиро дякуємо всім небайдужим, хто відгукнувся на прохання наших бійців та долучився до організації по підготовці та доставці такого вантажу, який зараз нагально потрібен нашим хлопцям.
«Я вважаю, що найкраще формувати й відправляти допомогу саме в координації з волонтерами, які вже довели, що працюють ефективно. Без всіляких зборів і резолюцій, ми швидко зібралися та зробили корисну справу. Сподіваюся, що нам і в подальшому вдасться разом організувати не один корисний вантаж для наших оборонців.

Слід діяти спільно – заради наших захисників, а не мірятися тим, хто більше зібрав грошей та надав благодійну допомогу.

Сидіти в офісах та давати розлогі інтерв'ю, піаритися на темі війні полюбляє багато хто, а дійсно працювати набагато важче. Маю надію, що хлопці відчують тепло рідного краю. Ми думаємо про них, вдячні їм, і чекаємо – живих і здорових!» - сказав, волонтер, Олег Степанчук .

P.S. Житомирська обласна організація УНСО – ще раз висловлює свою подяку всім людям, які допомагають нашим захисникам. Це колектив «ДП Малинський Лісгосп АПК», який допомагав неодноразово. Волонтерам БФ «Мобілізація добра» та хлопцям з малинського УНСО – Степанчуку Олегу, Дзигуну Олександру, Березюку Ігору, Пасішніченку Олександру.