Олександр Морус: "Толерація до зрадників породжує нові зради"

Олександр Морус: "Толерація до зрадників породжує нові зради"

П'ятниця, 10 липня 2015, 10:15

"НАСТУПАТИ ДО ПЕРЕМОГИ!"

9 липня гостями програми "Воєнний щоденник" були керівник осередку УНСО в Деснянському районі м.Києва Олександр Морус, полковник запасу, завідувач відділом захисту прав військовослужбовців уповноваженого ВРУ з прав людини 2007-2015 рр. Олександр Сасько та народний депутат України від фракції "Народний фронт", член комітету ВРУ з питань європейської інтеграції Олена Масоріна.

Олександр Морус висловлює думку про те, що "поняття війни на сьогоднішній день є центральним в нашій країні. Все інше похідне.". Також він запрошує добровольців до нашого навчального центру з метою проходження військової служби та захисту территоріальної цілісності України у лавах підрозділів УНСО. Лише наступ до перемоги може принести мир в Україну, на переконання Олександра Моруса.

Детальніше про це, а також про перспективи звільнення з полону українських військових, підтримку України у світі, про шантаж з боку Росії загрозою наступів, про очікування від відносного затишшя на сході, про можливості відновлення юрисдикції Донбасу та багато інших вкрай важливих питань і коментарі експертів дивіться у сюжеті з ефіру: 

Сюжет з попереднього ефіру з Олександром Морусом можна переглянути на нашому сайті за посиланням. 

Інформаційний центр УНСО