Онуфрій вшанував пам'ять загиблих на Майдані під час 20-тисячної хресної ходи Києвом

Онуфрій вшанував пам'ять загиблих на Майдані під час 20-тисячної хресної ходи Києвом

Понеділок, 27 липня 2015, 19:45

фото Синодального інформаційного відділу УПЦДо свята Хрещення Русі та 1000-ліття кончини св. рівноап. князя Володимира Предстоятель УПЦ очолив молебень на Володимирській гірці та багатотисячний хресний хід Києвом. Онуфрій під час хресної ходи вшанував пам’ять загиблих українців на Майдані біля місця трагічної загибелі нашого побратима УНСОвця Михайла Жизнєвського, повідомляє Синодальний інформаційний відділ УПЦ. 

Предстоятель Української Православної Церкви митрополит Онуфрій під час хресної ходи у Києві з 8-ма іконами Матері Божої помолився за упокій загиблих співвітчизників у лютому 2014 року під час трагічних подій на Майдані.

Як повідомляє Центр інформації УПЦ, митрополит Онуфрій поклав квіти на вулиці Грушевського та проспівав "Вічная пам'ять" загиблим.

Після вшанування пам’яті Предстоятель УПЦ з хресною ходою, яка йшла від Володимирської гірки, відправився до Києво-Печерської лаври. Разом із Його Блаженством у ході взяли участь єпископат та духовенство всіх єпархій УПЦ, а також понад 20 тисяч православних віруючих з усієї України.

«Хресна хода – визначна подія, адже у ній бере участь біля 20 тис. вірян – киян та паломників з різних куточків України, – розповідає заступник голови ВЗЦЗ УПЦ протоієрей Миколай Данилевич. – Дуже важливо, що люди, які проживають в різних регіонах України, побачили у цій хресній ході один одного, спільно моляться за мир та єдність в нашій країні».

Інформаційний відділ УПЦ зазначає, що хресним ходом від Володимирської гірки до Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври були пронесені ковчег із мощами та ікона святого князя Володимира, разом із 8-ма чудотворними образами Пресвятої Богородиці, привезеними з різних регіонів України на ювілейне свято.

Сьогодні ввечері у Києво-Печерській лаврі відбудеться Всенічне бдіння, під час якого ікони будуть доступні для поклоніння. 28 липня о 09.00 у Києво-Печерській лаврі звершуватиметься святкова Божественна літургія. Вклонитися чудотворним іконам можна буде 27 і 28 липня.

Джерело: Синодальний інформаційний відділ УПЦ