Осінні вишколи та виставки Крайової команди УНСО Буковини.

Осінні вишколи та виставки Крайової команди УНСО Буковини.

Субота, 14 грудня 2019, 12:30

Бійці крайової команди УНСО Буковини в рамках дня Захисника вітчизни, Листопадового зриву та до дня Збройних Сил України, провели заняття з військової підготовки і тактичної медицини для учнів школи №25 м. Чернівці , у вищому професійному училищі №24 м. Заставна, у Чернівецькому міському ліцеї №3, а також Кафедрі медицини катастроф та військової медицини БДМУ

Помаленьку принцип військово-патріотичного виховання в освіті, все ж змінюється на краще і дедалі частіше чиновники розуміють, що лише швидкість розбору АК ніяк не забезпечить армію вмілими воїнами і лише ми разом згуртувавшись зможемо створити могутню армію для майбутнього України. 

Ми й надалі продовжуватимемо ділитись досвідом зі старшокласниками та студентами Буковини. Передати власний досвід, уміння і навички для достойного майбутнього країни - сил вистачить завжди!

Висловлюємо подяку адміністрації навчальних закладів, за проявлену ініціативу у проведенні занять з військово-патріотичного виховання для молоді. Також щиро вдячні всім, хто втілив у життя ці зустрічі. Пам’ятаємо – найцінніше і найголовніше – наше життя. Цінуймо його, дбаймо про власну безпеку! Дякуємо тим, хто обороняє наш спокій та добробут !  

Інфоцентр УНСО