Привітання зі святом Покрови Пресвятої Богородиці

Привітання зі святом Покрови Пресвятої Богородиці

Неділя, 14 жовтня 2018, 12:00

СЛАВА НАЦІЇ!

    Дорогі побратими! Щиро вітаю вас зі святами Покрови Пресвятої Богородиці, Днем Козацтва, Днем створення УПА, і Днем ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!

    Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави. Поки є ви, герої, які шляхетно захищають мирне майбутнє наших дітей від брехливого підступного ворога, ми обов’язково переможемо! Ми, УНСОвці, завжди розуміли, що таке захищати Україну.  УНСО було створено в переддень Незалежності для захисту незалежності. І наші війни за межами держави завжди були в ім’я держави. В ім’я Української нації! 

Лише зустрівшись з війною, українське суспільство зрозуміло що таке захисник України. І це тепер назавжди! Україна знає хто вони такі — ЗАХИСНИКИ УКРАЇНИ.

    З нагоди свята вітаю усіх, хто носить високе звання захисника України. Це свято не є суто чоловічим. Як ми звикли з совєцьких часів не потрібно обдаровувати представників чоловічої статті подарунками. Не всі чоловіки є захисниками України. Не всі захисники України - чоловіки. Так було завжди, що нашу Державу обороняють, в однаковій мірі, чоловіки і жінки. Незалежно де вони перебувають. Чи в першій лінії оборони, чи в глибокому тилу. Не всі можуть нести важку, кропітку та небезпечну службу в Збройних Силах України та добровольчих підрозділах. Тому багато людей об’єднуються в волонтерські організації, щоб допомогти СВОЇЙ АРМІЇ. Хто молитвою, хто матеріально, хто духовно.

     Пам’ятайте. Ми стоїмо на сторожі миру. Не за гроші. Не за президента чи прем’єр-міністра. Ми стоїмо за УКРАЇНУ. А УКРАЇНА - це ВИ. ВИ, Ваші родини, Ваші діти. Діти НОВОЇ УКРАЇНИ. УКРАЇНИ нашої мрії. Сильної, незалежної соборної ДЕРЖАВИ.

   Ще раз вітаю вас та бажаю вам мирного неба над головою після нашої Перемоги!

  СМЕРТЬ ВОРОГАМ!

Командир Куреню УНСО