Смолоскипна хода у Житомирі на День Соборності

Смолоскипна хода у Житомирі на День Соборності

Понеділок, 25 січня 2016, 10:00
22 січня Житомирська обласна організація політичної партії УНА-УНСО відзначила День Злуки українських земель. О 17 годині активісти УНА-УНСО зібрались на площі Перемоги міста Житомира і вирушили одностроєм до Соборної площі, де буде встановлено Меморіал борцям за Україну.
 
До смолоскипової ходи, організованої активістами УНА-УНСО, приєднались чотири священники Української православної церкви Київського Патріархату на чолі з отцем Богданом. Над колоною майоріли десятки державних і партійних прапорів, та упродовж руху колони весь час лунали гасла: «Слава Україні!» «Героям Слава!» «Слава нації!» «Смерть ворогам!» 
 
На Соборній площі учасники смолоскипової ходи провели урочистий  мітинг, який розпочали вшануванням пам’яті загиблих борців за волю України, Героїв Небесної Сотні, та героїв, які загинули під час АТО на Сході України.
 
З промовою виступив член Народного Руху України Олег Лагнюк, який розповів про багатомільйонний ланцюг від Києва до Львова у 1990 році, а також про боротьбу за Незалежність України цілих поколінь українців, та закликав присутніх продовжити боронити незалежність нашої держави від путінської Росії.
 
Олег Умінський, командир УНСО в Житомирській області, заявив, що Українську Державу ми відстоїмо, та в Україні має бути єдина державна мова – українська, єдина помісна Українська Церква.
 
Отець Богдан закликав всіх патріотів об’єднатись навколо Української держави, не бути байдужими до того, що відбувається в Криму та на Сході України.
 
Разом зі священниками учасники зібрання помолились за Україну і за тих, хто загинув у боях за її Незалежність. На завершення учасники смолоскипової ходи заспівали Гімн України.
 
Прес-служба  ЖОО «УНА-УНСО»