Сумські УНСОвці відвідали Жовтневе

Сумські УНСОвці відвідали Жовтневе

Вівторок, 9 червня 2015, 17:15

На запрошення місцевої громади 8 червня до селища Жовтневе Білопільського району завітали бійці добровольчого куреня УНСО 131 окремого розвідувального батальйону ЗСУ на чолі з командиром сумської крайової команди Миколою Сурженком, повідомляє прес-центр Сумської обласної організації УНСО.  У ході спілкування було наголошено на тому, що в цей нелегкий для нашої країни  час чи не кожен громадянин мобілізувався на захист Батьківщини – хто на фронт, а хто у допомозі українській армії. Всі ми зараз прагнемо якнайшвидшої перемоги заради миру для наших дітей.

По завершенні зустрічі колектив місцевої агрофірми “Вікторія” на чолі з директором побажали нашим хлопцям швидкого повернення та подарували автомобіль УАЗ для потреб розвідки, до того ж наповнивши його провіантом для бійців.

Серед поважних гостей також був присутній заступник голови ОДА Іван Боршош.

Та головним подарунком цього дня для бійців добровольчого батальйону УНСО були дитячі малюнки і прапор України із зворушливими  побажаннями жовтнянських малюків. Разом з ними наступного дня сумські унсовці вирушать знову на схід боронити мир і спокій на Сумщині й по усій Україні.

bVCFpDMdMdo

TOZxZrKl5PQ

108S1GMdIs8

 

gt9JO9_R2Qc

 

UPFzopQP_CA

Інтерв'ю з бійцем Добровольчого батальйону УНСО, керівником Сумської обласної організації УНСО Миколою Сурженко можна переглянути на нашому сайті. Більше новин про будні добровольців батальйону читайте у наших новинах.

Інформаційний центр УНСО