У Росії федеральні канали не висвітлювали жахливе вбивство дитини в Москві

У Росії федеральні канали не висвітлювали жахливе вбивство дитини в Москві

Вівторок, 1 березня 2016, 11:45
Фото агенції Reuters29 лютого світ здригнувся від жахливих подробиць події у Москві  29 лютого в Москві, де біля однієї із станцій метро з'явилась жінка в чорному одязі, тримаючи в руках голову вбитої дитини і почала кричати «Аллах Акбар».
 
Близько години за незрозумілих причин тривав цей жах, який знімали на відео камери спостереження, перехожі та водії автомобілів, проте чомусь ні поліція, ні спецслужби не поспішали затримати ймовірну терористку. 
 
Обставини цієї події упродовж останньої доби докладно висвітлювали і окремі громадяни в мережі Інтернет, і ЗМІ багатьох країн. Натомість основні федеральні телеканали РФ взагалі не повідомили в ефірі про вбивство чотирирічної дівчинки, за підозрою в якому було затримано цю жінку, яка виявилась нянею дитини 38-річною громадянкою Узбекистану на ім'я Гюльчехра Бобокулова
 
При цьому, прес-секретар президента Дмитро Пєсков заявив, що в Кремлі підтримують це рішення телеканалів. Тобто найбільші федеральні канали Росії за схваленням Кремля свідомо замовчали в ефірі випусків новину про вбивство дівчинки на північному заході Москви, детально описуючи в цей час зіткнення поліції з біженцями в Європі та церемонію вручення премії «Оскар», що пройшла 28 лютого.
 
Як пізніше стало відомо, деякі співробітники різних федеральних каналів підтвердили, що найбільшим каналам надійшла рекомендація не показувати в ефірі сюжети про вбивство дитини. З їх пояснень випливає, що представники влади побоювалися привертати увагу до національного питання.
 
Виправдання Кремля досить недолугі:
«Це не так. Це самі канали не стали показувати божевільних. Але ми їх підтримуємо», – заявив прес-секретар президента Дмитро Пєсков.

Інформаційний центр УНСО

Детальніше читайте на УНІАН