У Росії оголосили в розшук Ігора Мазура

У Росії оголосили в розшук Ігора Мазура

Середа, 5 жовтня 2016, 10:30

Від учорашнього дня мережу лихоманить "новина" про те, що одного з лідерів УНА-УНСО, демобілізованого офіцера ЗСУ Ігоря Мазура "Тополю" раптом оголосили в Росії в розшук нібито за підготовку диверсій і масових провокацій в Москві.

Першим про це вчора повідомило пропагандистське видання "Лайф" з посиланням на джерело в правоохоронних органах РФ. Грандіозну "Новину" швидко рознесли по мережі російські ЗМІ.

За їх словами, крім Ігоря Мазура, в розшук також оголошені український адвокат Олександр Золотухін та київський юрист Микола Біллер, які нібито теж готували диверсії.

" - Ігор Мазур, за даними МВС РФ, знаходиться на території РФ з початку 2016 року і займається вербуванням активістів для організації заворушень у Москві", – заявило так зване джерело.

Даючи численні коментарі українським журналістам вчора та сьогодні, Ігор зазначає, що ці звинувачення безглузді і абсолютно безпідставні. Принагідно нагадує, що ще з 2014 року він проходить в Росії у справі про участь в Чеченській війні разом з убитим Олександром Музичком, екс-лідером ПС Ярошем, братами Тягнибоками, Яценюком, а також Миколою Карпюком і Станіславом Клихом, які в травні отримали 22,5 та 20 років в'язниці відповідно.

" - Скажіть, психічно здорова людина буде їхати на територію тієї країни, де він проходить у кримінальній справі по якій 22 роки тюрми дають?" – звернувся з зустрічним питанням Ігор Мазур до українських журналістів.

Ігор переважну частину часу знаходився на сході України майже від початку там бойових дій у 2014 році, захищаючи суверенітет та кордони нашої держави спочатку у складі добровольчих формувань, а пізніше офіційно у лавах ЗСУ. І, певна річ, з моменту демобілізації з українського війська, а саме з 15 квітня 2016 року, не виїздив на територію РФ.

" - Розпочалася якась істерія. Я побачив, що минулого тижня проти шести керівників "Правого сектора" відкрито кримінальні справи. Крім того, арешт нашого журналіста, активізація на фронті. Я до середини квітня був у рядах ЗСУ саме в розвідувальному батальйоні. Зараз я займаюся політичною діяльністю. Буквально позавчора повернувся з Луганщини, їздив до своїх товаришів. Зараз в Києві" - резюмував Ігор Мазур.

Інформаційний центр УНСО