Українці висловили вчора свою недовіру Кабміну

Українці висловили вчора свою недовіру Кабміну

Середа, 17 лютого 2016, 10:00
Не встигли вчора депутати доїхати до своїх робочих місць в сесійній залі, а незадоволені українці вже з самого ранку почали збиратися в центрі столиці на Майдані Незалежності, щоб послухати звіт уряду. Звідси мітингувальники колоною попрямували спочатку під Кабмін, а після - до стін Верховної Ради, повідомляє канал "Newsnetwork".
 
Костянтин Вінницький, керівник політичної партії УНА-УНСО:
"Все, чого ми хочемо, це щоб Арсеній Петрович пішов у відставку. Ще більше ми би звичайно хотіли б, щоб йому заборонили виїзд із України, щоб можна було притягнути до кримінальної відповідальності і його, і Авакова. І щоб ці люди сиділи! Якщо не будуть покарані злочинці, які прийшли до влади на смертях громадян України, а потім виголошують гучні гасла, крадуть і поповнюють свою кишеню, то в нашій країні нічого не змініться ".
 
Після "полум'яного привіту" чолі уряду біля його резиденції, учасники акції протесту приєдналися до багатолюдній обуреної натовпі біля стін Верховної Ради. На цей раз тисячі українців вийшли на вулицю, щоб не просто висловити своє невдоволення нинішньої влади і нагадати уряду, що воно не виправдало надій громадян, а й вимагати відставки злочинного Кабінету Міністрів.
 
Володимир, учасник акції протесту:
"Я бачу, що ця влада наша не дуже ворушиться зробити щось хороше ні для людей, ні для солдатів".
 
Валерій, учасник акції протесту:
"Ми прийшли на цю акцію, щоб висловитись про те, що уряд Яценюка втомив український народ, і що йому вже пора".
 
"Дістало! Сєня, геть! Яценяку - на гілляку!" Люди не скупилися на щирі висловлювання у бік можновладців.
 
Костянтин Вінницький, керівник політичної партії УНА-УНСО:
"Ми вимагаємо, щоб Арсеній Петрович пішов у відставку. Хочемо, щоб у відставку пішли всі міністри. Цей уряд себе спаплюжив і він винен піти у відставку! І хотілось би, щоб їх (нинішній, діючий уряд - ред.) ще й посадили. Якщо там не проголосують, це говорить про те, що ця Верховна Рада не має сенсу існування. От і все. Ми до вчорашньої ночі ще думали, що буде відставка. Та сьогодні різні люди давали інтерв'ю з Верховної Ради, і ми розуміємо, що вони там вже про щось домовились".
 

Сьогодні українці мають намір стояти до кінця. Зараз вони чекають, не дочекаються, звіту уряду від Арсенія Яценюка, за підсумками якого йому можуть висловити недовіру. Але український народ і без цих формальностей вже все сказав.

Інформаційний центр УНСО