УНА-УНСО пікетувала посольство Росії

УНА-УНСО пікетувала посольство Росії

Субота, 22 грудня 2018, 16:30

21 грудня політична партія УНА - УНСО провела акцію біля посольства Російської Федерації, що у Києві. Метою акції було звернення до світової спільноти із закликами до об’єднання зусиль для рішучих дій у визволенні українських заручників, які утримуються у російських тюрмах. У своєму зверненні активісти зазначили: “Якщо світова спільнота не примусить Путіна відпусти українських заручників, то він обов'язково піде далі і завтра в російських тюрмах в заручниках опиняється громадяни США, Німеччини, Англії та інших держав. Тільки спільні та рішучі дії можуть зупинити агресора та терориста Путіна”.

 

 

Також, як символ кривавої політики Путіна, активісти принесли до посольства банку свинячої крові з написом «Путін, подавись».

Президент Російської Федерації Путін - це терорист світового масштабу, який грубо порушує міжнародне законодавство та утримує в заручниках понад 100 українців.

Нагадаємо, що вже п'ятий рік в російських тюрмах утримується лідер УНА - УНСО Микола Карпюк, відомий кінорежисер Олег Сенцов та ще понад 70 українців. 25 листопада під час нападу кораблів ВМФ РФ на українські катери в заручники потрапило 24 українських моряки.

 

Інфоцентр УНСО