УНСО Буковини взяла участь у фесті-марафоні "Bukovina Adventure Race"

УНСО Буковини взяла участь у фесті-марафоні "Bukovina Adventure Race"

Середа, 15 травня 2019, 11:45

На запрошення ГО «Гірський Клуб» Крайова команда УНСО Буковини взяла участь у програмі туристичного фестивалю - марафону «Bukovina Adventure Race». Інструктори УНСО на окремо відведеній локації організували для учасників марафону випробовування з надання першої медичної допомоги та виконання нормативу зі стрільби по нерухомих мішенях.

Це дуже цікавий досвід – поєднання проходження туристичних маршрутів із навчанням і виконанням вправ військової підготовки, тим більше що чимало учасників марафону до цього часу були слабко знайомі зі зброєю. Разом з оздоровленням у мальовничих буковинських лісах, вони отримали навички поводження зі зброєю та надання першої медичної допомоги при ураженнях, які можуть трапитися при відпочинку на природі.
Учасники фесту приїхали з різних куточків України – Одеси, Дніпра, Житомира, Києва, Івано-Франківська, а інструктори УНСО стали частиною захопливої пригоди.

УНА-УНСО дякує за запрошення ГО «Гірський Клуб». Ми певні, що наші старання важливі для підняття військової освіченості українців і в цілому обороноздатності України.
 

Інфоцентр УНСО