УНСОвці Херсонщини провели тактичні тренування

УНСОвці Херсонщини провели тактичні тренування

Четвер, 30 липня 2015, 11:45
Фото Херсонського обласного осередку УНСО
25 - 26 липня крайова команда УНСО Херсонської області провела дводенний вишкіл для активістів осередку. На вишкіл були запрошені побратими з Ново-Каховського осередку УНСО та друзі організації з Цюрупинського району.
Під час тренування відпрацьовувалися бойові навички на відкритій місцевості, та індивідуальна тактична підготовка стрільців. 
 
Польовий вихід в умовах наближених до бойових надає можливість злагодження особового складу та сприяє формуванню особливого відчуття братерської підтримки, командного духу молоді, причетності до спільної важливої справи захисту Батьківщини. 
 
Захід став чудовою нагодою для більш близького знайомства активістів Херсонського обласного осередку, Ново-Каховського міського осередку УНСО та молодих патріотів Цюрупинська, які, можливо, теж незабаром долучаться до нашої організації. На вишкілі було також погоджено питання про проведення навчань в серпні місяці з залученням патріотично налаштованої молоді області, а не лише членів осередків УНСО, інших громадських організацій для подібних спільних навчань в подальшому.
 
Нагадаємо, що кількома днями раніше теж на Херсонщині завершились спільні навчання активістів Новокаховського відокремленого підрозділу УНСО з прикордонним загоном Херсонської області, які провели вишкіл по відпрацюванню індивідуально-тактичних навичок стрільців, поводження зі зброєю та з основ техніки безпеки. 
 
Слава нації! Смерть ворогам! 
 
Інформаційний центр УНСО