УНСОвці Івано-Франківщини вшанували пам'ять Степана Бандери

УНСОвці Івано-Франківщини вшанували пам'ять Степана Бандери

Субота, 2 січня 2016, 10:45
УНСОвці Івано-Франківщини відвідали урочистості з нагоди дня народження Степана Бандери.
 
1 січня уже традиційно святкують день народження великого провідника українського народу Степана Бандери. Щорічно у меморіальному комплексі в с.Старий Угринів, де народився Національний Герой, відбуваються урочистості з цієї нагоди. Івано-Франківський осередок УНСО відвідав урочистий захід та вшанував пам’ять  Степан Бандери.
Довідка:
1 січня 1909 року в селі Старий Угринів на Прикарпатті народився визначний ідеолог українського націоналізму, легендарний Провідник Організації Українських Націоналістів (революційної) Степан Бандера.

Степан Бандера прожив звитяжне життя, сповнене безкомпромісної боротьби за найвищу мету - незалежність України. Ще юнаком він став активістом Союзу Української Націоналістичної Молоді й Української Військової Організації. Згодом Бандера приєднався до Організації Українських Націоналістів, був одним із перших її членів в Україні.

Його активність і неабиякі організаторські здібності помітили: у віці 24 років Степан стає Крайовим Провідником ОУН, а вже у квітні 1941 року на Другому великому Зборі ОУН його було обрано Головою Проводу ОУН (р).

Ті, хто паплюжить ім'я Бандери сьогодні, замовчують, що його боялись і ненавиділи всі загарбники України. Так, польська окупаційна влада засудила його до смертної кари, яку пізніше було замінено на довічне ув'язнення, німецькі окупанти запроторили Бандеру до концтабору, а загинув він від руки радянського агента.

 
 
Втім, Бандера був і залишається у серцях українських патріотів символом нації, адже ім'ям небагатьох історичних постатей називають увесь народ, найкращих його представників.
 
 
Інформаційний центр УНСО