УНСОвці Сумщини вшанували шляхетні подвиги своїх попередників

УНСОвці Сумщини вшанували шляхетні подвиги своїх попередників

Вівторок, 10 травня 2016, 10:45

Боєць 131 ОРБ (курінь УНСО) з Конотопу друг Сапсан в переддень свята Перемоги над гітлерівським тоталітарним злом привітав одного з небагатьох ветеранів, що можуть розказати нащадкам правду про ту страшну війну, Комарицького Петра Єфимовича, повідомляється на офіційній сторінці у ВКонтакте "УНСО - Сумщина".

У 20 столітті Україна стала заручницею геополітичних курсів світових імперій. З одного боку українці перебували в більшовицькому ярмі, з іншого - під гнітом політики ополячення. 

Та для всіх першим злом стало гітлерівське завоювання. І навіть за таких умов, приймаючи окрас союзників Німеччини або Совітського Союзу, наші предки брали до рук зброю з метою не дати в кривду свої сім'ї й святу землю. Сьогодні ми не беремося стверджувати, хто на той час був більш правий, адже світ тоді переживав епоху великих диктатур. Єдине, що можна вірогідно заявити, що ця війна для України продовжується до нині. І закінчиться вона лише повною і безапеляційною перемогою над споконвічним ворогом нашої землі - Московським Каганатом.

Інформаційний центр УНСО