В Івано-Франківську пройшов "Марш справедливості"

В Івано-Франківську пройшов "Марш справедливості"

П'ятниця, 22 січня 2016, 17:15

22 січня в Івано-Франківську відбулася раніше анонсована акція "Марш справедливості", яку ініціював ЦК "Азов". Приводом до цього маршу стало згвалтування неповнолітніх студентами-іноземцями. Втім, зазначимо, що підозрюваних у цьому злочині вже помістили під варту - повідомляє pravda.if.ua

Близько сотні молодих людей з цивільного корпусу "Азову" та "УНА-УНСО" пройшлися вулицею Незалежності, вигукуючи гасла "Пам'ятай, чужинець, тут господар українець!" "Вчора - Кельн, завтра - Франківськ" та інші. На "стометрівці" учасники акції запалили фаєри. Колона зупинилася на Вічевому майдані, після чого вирушила до гуртожитку, в якому мешкали іноземці.

"Я вирішив взяти участь у цій акції, бо випадок трапився дійсно кричущий - тим паче, в контексті останніх подій у світі, тобто розвитку радикальних ісламських рухів. Зараз ця проблема в Україні є в зародку, і тому з нею треба боротися зараз. Сам я учасник АТО, пробув там рік. Воював у Маріуполі, в Мар'їнці, в Іловайську, в Широкіно", - розповів учасник акції, боєць АТО з позивним "Байда".