В Івано-Франківську відбувся концерт-реквієм "Ангели Майдану"

В Івано-Франківську відбувся концерт-реквієм "Ангели Майдану"

Вівторок, 1 березня 2016, 11:00

23 лютого в Івано-Франківській обласній філармонії відбувся концерт-реквієм «Ангели Майдану», присвячений другій річниці пам'яті Небесної Сотні і Героям України.

Організаторами заходу стали відділ освітньо-виховної роботи та організації дозвілля Івано-Франківського національного медичного університету та Крайова команда УНСО Івано-Франківщини.

Гостям презентували зворушливе театралізоване дійство за участю талановитих студентів медуніверситету, які підготували театр поетичного слова і вокально-хореографічні композиції. Також у концерті взяв участь дитячий колектив балетної школи ім. Вадима Пісарєва.

По завершенню дійства ректор Микола Рожко зауважив, що після такого заходу немає, що сказати, бо все найважливіше вже було промовлено на сцені.

«Нашим святим обов’язком є берегти пам’ять про загиблих героїв, – додав очільник вишу. –  А найголовнішебудувати гідну Україну не на словах, а виконуючи конкретні справи».

 У рамках проведення концерту в холі філармонії відбулася виставка атрибутів Революції Гідності, які належать Юрію Гудчаку -  колекціонеру та активісту крайової команди Української Націоналістичної Самооборони Івано-Франківщини.

Інформаційний центр УНСО