Вдова кіборга "Сета" Михалина Миронюк взяла участь у вечорі пам'яті захисників Донецького аеропорту

Вдова кіборга "Сета" Михалина Миронюк взяла участь у вечорі пам'яті захисників Донецького аеропорту

Понеділок, 18 січня 2016, 15:15

У Центральному будинку офіцерів у Києві відбувся вечір пам'яті останніх захисників аеропорту Донецька. 19-20 січня 2015 Донецькому аеропорту «бетон не витримав», і в результаті його підриву загинуло більше 50 останніх захисників аеродрому, повідомляє інформаційний портал "0629".

Серед них в той страшний день, 19 січня 2015 року, під час артилерійського обстрілу поблизу аеропорту були і Герої - УНСОвці, які служили в окремій роті 81-ої ДШБ, зокрема, маріуполець Андрій Миронюк "Сет" та Іван Євдокименко "Ляшко".

Як розповіла вдова Андрія Миронюка Михалина, вечір пам'яті в Києві організовували громадські організації і родичі кіборгів без будь-яких сподівань на державу.

Організатори розповіли про кожного з загиблих хлопців, вручили нагороди і влаштували вечерю для сімей. На вечорі були присутні актриса Ада Роговцева, співак Олег Скрипка та інші відомі особи.

Зустріч хочуть зробити щорічною, а 20 січня оголосити Днем пам'яті кіборгів.

"Я говорила з Іриною Зубкової - сестрою Івана Зубкова, на честь якого названо дев'яностий батальйон. Вона дуже багато зробила для організації, по збору інформації", - зазначила Михалина і додала, що від держави, як не було допомоги, так і немає.

Інформаційний центр УНСО