Відбувся вишкіл УНСО з нагоди 26-ї річниці з дня заснування організації

Відбувся вишкіл УНСО з нагоди 26-ї річниці з дня заснування організації

Понеділок, 21 серпня 2017, 01:15

19 серпня 2017 року у місті Бровари відбувся вишкіл. Цього дня Організація відзначала 26 річницю заснування, тому проведення військово-патріотичного вишколу Київською крайовою командою УНСО цього дня було символічним.

Загалом у заході взяло участь більше 50 чоловік, серед яких були і 14-річні юнаки, і чоловіки, які вже брали участь у бойових діях. Усі учасники вишколу були поділені на 3 рої. У кожного рою протягом дня було по 3 заняття, а саме: початкова стрілецька і вогнева підготовка, спеціальна тактична підготовка та міно-підривна справа. Звісно, пара годин для будь-якої дисципліни – це лише підґрунтя, яке даватиме плоди лиш тоді, коли кожен, хто хоче бути справжнім воїном, займатиметься своїм самовдосконаленням. УНСО, у свою чергу й надалі проводитиме вишколи у різних регіонах України.

Київська крайова команда УНСО висловлює подяку Чернівецькій і Львівській крайовій команді УНСО за надану матеріальну базу для проведення занять.

Окрему подяку висловлюємо Голові  Згурівської районної державної адміністрації Мозговому Валерію Миколайовичу за надану допомогу для проведення вишколу.

Інфоцентр УНСО