Волонтерський рейд ГО "Схід та Захід єдині". Розповідає Ігор Крочак

Волонтерський рейд ГО "Схід та Захід єдині". Розповідає Ігор Крочак

Понеділок, 24 жовтня 2016, 13:30

Осінній рейд ГО «Схід та Захід єдині» з Тернополя під Маріуполь - прибув, розпочалось  розвантаження та початок роботи по розвезенню волонтерської допомоги, про це на своїй сторінці у "facebook" пише Ігор Крочак.

У четвер 20 жовтня на 12.00 фура-транспорт з волонтерською допомогою прибула до місця призначення на театр бойових дій російсько-української війни.

Після обіду почалося вивантаження усього того що ми привезли до Маріуполя на заздалегідь підготовленому складському місці однієї з бригад ЗС України. У короткій замітці зазначу що нас зустріли воїни дуже добре, Русланом Ковалем який служить в цій бригаді було організовано вивантаження і одночасно завантаження допомоги на автомобілі що прибували з батальйонів, дивізіонів, батарей, розвід-підрозділів даної бригади, одразу ж в той день аж на чотири великих підрозділи. Допомога на автомобілях військових поїхала до тих позицій де дислокуються дані підрозділи. Подаю перелік населених пунктів від Широкіно до Другої Новоселівки куди була доставлена наша допомога це: Широкіно, Гнутово, Павлополь, Зоря, Чермалик, Яблунєвка і багато інших де стоять наші війська. Коли розвантаження вже завершувалось я, та Віталій Заверуха разом з Русланом Ковалем поїхали на медичному «бусі» завантаживши трохи допомоги у Гранітне, там до речі теж деколи буває гаряче, б’ють з артилерійських калібрів заборонених за «мінськими домовленостями».

Вага вантажів волонтерської допомоги близько 28-ми тонн. У переліку: запашні яблука близько 5 тонн (нам пішов на зустріч Петро Гадз - це з прекрасних садів на Бучаччині з господарств якими він керує), знаний на фронті від Маріуполя до станиці Луганської Озернянський хліб від Петра Христинича, закрутки домашні (салати, помідори, огірки тощо), овочі (картопля, морква, капуста, столовий буряк, перець солодкий, баклажани, помідори і багато чого іншого. Ми цим завдячуємо як людям Озерної та навколишніх сіл так і підприємцям центрального ринку Тернополя. Василь Конько попередньо все звіз до Озерної заздалегідь щоб потім разом завантажити), тушковане м’ясо, супи швидкого приготування, сухарики до чаю, цілющі закарпатські чаї та багато чого іншого. Багато продукції придбано перед самою відправкою дещо збиралось трохи раніше.

Дуже дякуємо всім благодійникам та волонтерам ГО «Схід та Захід єдині». Це підприємці і благодійники: Степан Рубай, Віталій Мариновський, Юрій Фролов, Катерина Юрївна (Закарпаття), благодійники сім’я Миколи та Галини Дерецьких і наші активісти волонтери. Дуже дякуємо учням Озернянської школи що допомагали нам на завантаженні. Благословив нас в далеку дорогу отець Іван Шкумбатюк (УГКЦ) зі священиками. А ще дуже вдячні за допомогу хлопцям з 4-ї роти Національної поліції з міста Тернополя, це побратими нашого Олега Тимошенко вони також суттєво допомогли нам на завантаженні.

Дорогі читачі чекайте наших повідомлень та репортажів. Хто хоче нам допомогти завжди будемо раді, війна не закінчилась. Незабаром через кілька тижнів стартує нова велика відправка. Допоможемо армії разом.

Ігор Крочак