Вишкіл УНСО у Кагарлику

Вишкіл УНСО у Кагарлику

Середа, 29 серпня 2018, 23:00

У святкові дні з 24 по 26 серпня, Київська обласна організація УНСО провела військово-патріотичний вишкіл, приурочений 27 річниці Незалежності України.

Перед початком вишколу члени УНСО біля меморіалу Героїв Небесної Сотні пом’янули і  вшанували хвилиною мовчання всіх, хто пожертвував життям у пекельний період Майдану і Російсько-Української війни, відстоюючи соборність і незалежність України.

Після цього, учасники вишколу відправились у табір.

На заняттях, учасники вишколу вдосконалювали навички з вогневої підготовки, тактики, тактичної медицини і рукопашного бою. Індивідуальна робота під керівництвом інструкторів на кожному  із занять найбільш ефективно дозволила здобути і закріпити навчальний матеріал. До вечері хлопці повертались втомлені але задоволені собою.

Однак, військово-патріотичний вишкіл - лише одна з віх самостійної військової підготовки, основна частина якої припадає на самостійну роботу. У вишколі взяли участь ветерани війни, які прагнуть підтримувати свої вміння, а також молодь, яка не служила в армії, однак всі розуміють, що бойова підготовка має бути на належному рівні у кожного свідомого громадянина нашої країни.

УНА-УНСО дякує всім,  хто долучився до проведення вишколу.

Інфоцентр УНСО