Вишкіл УНСО в Богуславі минув успішно

Вишкіл УНСО в Богуславі минув успішно

Четвер, 15 травня 2014, 00:00

Як раніше анонсувалося, з 9-го по 11 травня на території Богуславського району відбувся військово-спортивний вишкіл УНСО. На нього зібралося понад 100 бажаючих з різних регіонів України. Досвідчені інструктори, які мають досвід війни в Афганістані, Придністров’ї, Абхазії та інших “гарячих точках”, разом з молодими інструкторами з УНСО, що вже мають досвід Майдану, навчали основам військової справи. Зокрема: стройова підготовка, груповий бій, саперна та інженерна справа, тактика бою в місті, вогнева підготовка, балістика, основи партизанської війни та інші відповідні дисципліни.
Незважаючи на дощ, який тривав 10 травня, навчання пройшли за попередньо розробленим планом. Люди отримали знання, необхідні для захисту України від внутрішніх та зовнішніх ворогів. А головне -роз’їхалися по домівках з гарним настроєм та бажанням надалі брати участь в подібних заходах, ділитися набутим досвідом на місцях.
Штаб УНСО та Богуславська районна організація Правого Сектору вдячна всім, хто сприяв ефективному проведенню вишколу. Особлива подяка БРМГО “Буслав-Січ”.
Слава Нації! Смерть ворогам!