З 6 по 12 липня на Брацлавщині пройшов вишкіл для молоді "Січ-2015"

З 6 по 12 липня на Брацлавщині пройшов вишкіл для молоді "Січ-2015"

П'ятниця, 24 липня 2015, 16:30

  З 6-го по 12-те липня 2015 року на святій для кожного українця землі - Брацлавщині, звідки родом славнозвісний Іван Богун, пройшов черговий військово-патріотичний вишкіл для молоді "Січ-2015".

Вишкіл проводиться вже 16-й раз підряд. Але в умовах сьогодення під час українсько-російської війни подія набула особливого змісту.

Адже організатор вишколу на даний час є командиром взводу розвідки одного з добровольчих батальйонів, що боронять нашу землю від окупантів.

Цього року вишкіл пройшов в особливій атмосфері, завдяки участі у ньому стрільців з Навчального центру УНСО ім. Коновальця і стрільців батальйону територіального захисту УНСО Вінниччини. Перші готуються до відправлення в 131-й ОРБ для захисту східних рубежів України, а другі вже кілька місяців несуть безсонну варту на кордоні з Придністров'ям, де базується біля 10 тис. московського війська, і час від часу вони маневрують біля кордонів Вінниччини.

За словами стрільців цей тиждень пройшов неймовірно продуктивно і корисно. Адже на зміну діючим підрозділам мають прийти молоді патріоти, ідеологічно виховані, військово-тактично підготовлені для захисту рідного краю як від зовнішнього, так і від внутрішнього окупанта.

За відгуками одного з стрільців: 

"Це неймовірно приємно, коли з маленького славного містечка Брацлав збирається біля сотні молодих хлопців і дівчат, які замість тусовок по дискотекам, обирають життя в польових умовах і навчання військовій тактиці. Під час вишколу були проведені навчання і командні змагання з мистецтва виживання, маскування, штурму і оборони укріпленого табору, побудови захисних оборонних споруд, збір і розбір зброї, перша медична допомога пораненому. Але разом з військовою тактикою дуже важливим є ідеологічне виховання нашої молоді. Адже ми не просто українці, про яких світ заговорив під час Майдану.

Ми є потоками Великих Лицарів: арійців, скіфів, русичів, запорожців.

Ми є потомками Лицарів, які громили римські легіони, Македонського, Хазарію, Візантію, монголо-татарську орду, московію, Османщину. І знову перед нами стоїть мегазавдання зруйнувати новітню орду у вигляді східного агресора.

Як казала одна розумна людина: між Уралом і Карпатами може бути лише одна потужна незалежна держава.

Ми (УНСО) , як і кожний Українець хочемо, щоб тією державою була Україна, а не московія.

І коли 14-ти літня дівчина приїздить в військовий табір і привозить з собою 12-ти літнього братика, який кілька раз на день підбігає до тебе і просить: "дядя, можна я ще раз зберу і розберу ваш АКМ" (макет, певна річ) - саме тоді ти розумієш, що ця нація непереможна."

Дуже приємно буде зустрітись через рік в хоча б тому ж, а краще в два рази ширшому форматі.

Окрема подяка адміністрації Немировського району, співробітники якої з розумінням відносяться до військово-патріотичного виховання майбутніх захисників нашої Вітчизни.

Під час заходу також було встановлено рекорд: стрільці тербату УНСО Вінниччини на псевдо Кок, Поляк, Німий подолали відстань Брацлав-Тульчин-Брацлав менш ніж за 5 годин.

Патріотами таки не народжуються - ними стають за покликом серця і рідної землі. І багата наша земля такими серцями. Перемога буде! Слава Україні!

Олександр "Поляк" Подольский,
спеціально для Інформаційного центру УНСО