За волю потрібно платити

За волю потрібно платити

Понеділок, 23 лютого 2015, 00:00

"Воля народам! Воля людині!" - гасло українських націоналістів та Української Повстанської Армії (УПА).

УНСОвці, можуть гідно назвати себе спадкоємцями УПА та тими, хто все своє існування боровся з Кремлівським окупантом, не пікетами під посольствами, не постами в соціальних мережах чи просто кухонною війною - а ділом, проливаючи кров не лише за незалежність та територіальну цілісність України, а й відстоюючи незалежність інших народів.

Ті, хто цікавляться історією України та УПА, могли знайти звернення українських повстанців до народів Кавказу.

 

 

Після розвалу совка, шовіністично-імперські замашки московії не згасли, як ми це бачимо навіть сьогодні. УНСОвці, як ніхто інші, розуміли загрозу москви для України, передбачали події з Кримом, те що москва захоче загарбати також і український Донбас, і на цьому вона не зупиниться.

Того ж 91-го року, не байдужа, свідома та націоналістична молодь України, почала самоорганізовуватись по своїх містах, створивши "Українську Націоналістичну Самооборону", проводити навчальні вишколи та тренувальні табори. Влада була звичайно проти, що в Україні діють такі організації як УНСО, вели з ними активну боротьбу та всіляко заважала їхній діяльності. Багато людей, що досі були заражені тією совковою хворобою, яку залишила радянська влада, про кровожерних бандерівців та поплічників нацизму, негативно відносились до організації та щиро вірили, що москва ніколи не нападе на Україну, та в теорію "братскіх народов".

Події не заставили себе чекати. Абхазький конфлікт, Перша Чеченська війна, де УНСОвці пролили кров у протистоянні двох нерівних сторін: прогнилої, шовіністично-імперської москви та маленької, але Гордої Ічкерії, на боці сил Джохара Дудаєва. Конфлікт між тією ж москвою та Грузією, де виник Абхазький конфлікт, по тому ж сценарію, що в Чечні та тепер в Україні. По поверненню на Батьківщину, багатьом учасникам тих війн, закидали обвинувачення за найманство, звинувачували у тероризмі, екстремізмі та саджали в тюрми. Насправді, УНСО, як ніхто інші, розуміли, що якщо не зупинити москву у Чечні чи Грузії, то ворог скоро буде в Україні. Але ж кому тоді було до того діло, якщо кожен думав лише за свою сраку, та вірив, що незалежність дається ось так просто. Ні, так не буває. За Волю потрібно платити, платити не грішми та соплями, а кров'ю і потом.

Ми завершимо справу дідів та зруйнуймо тюрму народів. Воля народам! Воля людині! Слава Україні, від Сяну до Дону!

Публікація зі сторінки крайової команди УНСО Львів в соціальній мережі.