Заява УНА-УНСО до Агенства з питань запобігання корупції

Заява УНА-УНСО до Агенства з питань запобігання корупції

Неділя, 16 грудня 2018, 20:15

Голові Національного Агентства з питань запобігання корупції

Мангулу О.А.

ЗАЯВА

 

Шановний Олександре Анатолійовичу!

Згідно даних з відкритих джерел, 7 листопада п.р. головою відверто проросійської структури «Наші» (аналог однойменного пропутінського утворення в Росії) Дмитром Заборіним до Національного агентства з питань запобігання корупції подано звіт про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за ІІІ квартал 2018 року.

Ні для кого не є таємницею те, що вказана структура фінансується через підставних осіб спецслужбами Росії, а також втікачами з сімейств Азарових, Януковичей, Пшонок та інших ворогів незалежності нашої держави.

Державою на Вас покладено в рамках законодавства України РЕТЕЛЬНО здійснювати перевірку фінансової діяльності політичних партій, особливо в умовах активізації країною – агресором та її лідером Путлером спроб втручання у внутрішньо-політичні справи України.

Так ось, викликає занепокоєння те, що навіть не будучи спеціалістом в сфері фінансів, очевидним є фіктивний характер фінансових показників «Нашистів», відсутність власного відповідного фінансового ресурсу з боку тих осіб, що надавали спонсорські внески цій структурі.

Так, 14 вересня п.р. на рахунок партії від звичайної особи – підприємця з Запоріжжя Юлії Якубчук, яка займається торгівлею одягом надійшло аж півмільйона гривень.

В той же день (звичайно випадково!!!!) сімейством колишнього прикордонника часів Януковича-Азірова, помічника екс-народного депутата України від Партії регіонів Артема Пшонки Вадима Слюсарєва на «добріє дєла партіі» було виділено ну дуже скромну суму в розмірі 890 тисяч гривень. Питання одне: звідки такі гроші???

Але рівно через тиждень група дрібних підприємців та чинуш з рідного для Мураєва, Азарова, Слюсарєва міста Харків знову ж таки в одних день закидує на рахунки партії 293+293+149+288+299+299+49,5 тисяч гривень, а усього 3 мільйони 60 тисяч 500 грн. В ОДИН Й ТОЙ ЖЕ ДЕНЬ!!!!!!! Навіть суми схожі!!!!!

І це ще не все. Згідно звіту, 13 та 14 вересня цього року, товариство «Гермес ЛТД», яке розташоване за адресою: м. Одеса, вул. Жуковського, 43 закидує на рахунок партії 1 млн. 700 тисяч гривень, керівником якого є на перший погляд звичайний переселенець з Донбасу Гулий Олександр Вікторович.

Але знову ж таки, звичайні відкриті джерела нам підсказують, що Гулий є керівником та власником ТОВ виробничо-комерційна фірма «Алекс ЛТД» (код ЄДРПОУ 20357282) та ТОВ «Торговий дім «Євросервіс-Схід» (код ЄДРПОУ 31587892). Обидва підприємства до сих пір зареєстровані на тимчасово окупованій території за адресою: Донецька область, м. Макіївка, Гірницький район, селище МакНДІ, буд. 82, приміщення 2, а таким чином й фінансово підтримують терористичні утворення т.зв. «Л/ДНР».

До речі, офіційний голова т.зв. партії «Наші» Дмитро Заборін також має свою фірмочку на території окупованого терористами міста Донецьк, яка спеціалізується на ритуальних послугах і знаходиться через дорогу з МГБ т.зв. «ДНР». Але це трохи більше стосується інших силових відомств.

Звичайний пошук в мережі Інтернет «Одеса, вул. Жуковського, 43» видає наступну інформацію: за вказаною адресою зареєстрований офіс Одеського регіонального осередку партії «Наші», а також «Most consulting group», яка була заснована екс-заступником прокурора Одеської області Денисом Черних (переховується від органів досудового слідства на території РФ, в 2015 році як громадянин РФ вступив до лав партії «Единная Россия», наближений до екс-Генерального прокурора України В.Пшонки).

Одним з керівників та координаторів діяльності компанії також виступає екс-заступник прокурора Одеської та Харківської областей, креатура сім’ї Пшонок Кавун Дмитро Юрійович.

Одночасно, за вищевказаною адресою зареєстроване ТОВ «Компанія Феронія» засновником якої є Кавун Ольга Олександрівна, 1984 року народження, дружина Дмитра Кавуна.

  

Таким чином, шановний Олександре Анатолійовичу, ВИМАГАЄМО ініціювати та провести РЕТЕЛЬНУ ПЕРЕВІРКУ ФІКТИВНОЇ фінансової діяльності пропутінської політичної сили «Наші» на предмет її фінансування, у т.ч. корупційним шляхом через третіх осіб, з боку представників колишньої влади, які переховуються від органів досудового слідства та інших кримінальних елементів та НЗФ «Л/ДНР» .

Про результати розгляду заяви просимо інформувати у визначені законодавством України терміни.

Інфоцентр УНСО