Заява УНА-УНСО щодо жорстокого застосування сили правоохоронними органами під час нападу на табір протестувальників під Верховною Радою 3 березня 2018 року.

Заява УНА-УНСО щодо жорстокого застосування сили правоохоронними органами під час нападу на табір протестувальників під Верховною Радою 3 березня 2018 року.

Понеділок, 5 березня 2018, 13:30

Заява УНА-УНСО  щодо жорстокого застосування сили правоохоронними органами під час нападу на табір протестувальників під Верховною Радою 3 березня 2018 року.

УНА-УНСО підтримує спільну заяву українських демократичних сил щодо штурму наметового містечка під Верховною Радою.

Застосування сили є виключним правом держави. Ст. 28 Конституції України гарантує кожному право на повагу до його гідності. Ніхто не може бути підданий катуванню, жорстокому, нелюдському або такому, що принижує його гідність, поводженню чи покаранню

УНА-УНСО вимагає від Порошенка П. О., якщо він Президент України, виконати свої посадові обов’язки відповідно до  ст. 102 Конституції України, як гарант прав та свобод громадян.

УНА-УНСО вимагає від Луценко Ю. В., якщо він Генеральний прокурор України, виконати свої посадові обов’язки і розслідувати вчинені правоохоронцями злочини під час зазначених подій.

УНА-УНСО вимагає від Авакова А. Б., якщо він Міністр внутрішніх справ України, виконати завдання, яке покладається на МВС та захистити права і свободи громадян , і в першу чергу, від дій своїх підлеглих.

УНА-УНСО з дня свого заснування 19 серпня 1991 року і по сьогодні стоїть на захисті Українських земель і Української нації.

Якщо справедливість та гідність патріотів не будуть відновлені, а злочинці та вороги не будуть покарані, ми залишаємо за собою право на адекватні дії до порушників Конституції України.

УНА-УНСО воює на сході України і не стане на коліна! Ми обурені жорстоким побиттям наших побратимів у Києві!

Слава Україні! Слава Нації!

Інфоцентр УНСО