Заява УНА-УНСО стосовно ситуації в "Правому Секторі"

Заява УНА-УНСО стосовно ситуації в "Правому Секторі"

Понеділок, 16 листопада 2015, 15:00
Офіційна заява керівництва
Проводу Політичної Партії "УНА-УНСО" та
громадської організації «Українська Націоналістична Самооборона» (ГО "УНСО")
щодо ситуації у "Правому Секторі" та інформаційних повідомлень з цього приводу
 
  У зв`язку із останніми подіями у "Правому секторі", зокрема відмови Дмитра Яроша від керівництва політичним об’єднанням "Правий Сектор", Політична Партія «УНА-УНСО» заявляє про нагальну необхідність припинення патріотами внутрішньопартійних чвар та перерозподілу посад.

Внутрішня дискусія повинна відбуватися постійно, адже різні точки зору можуть позитивно впливати на прийняття рішень та робити більш ефективною діяльність об’єднань патріотів, сприяти розвитку та вдосконаленню організацій. Проте вважаємо, що всі рішення, включно із кадровими, повинні прийматися колегіально, цивілізовано та з обов’язковим інформуванням громадськості з поясненням причин.

Принагідно нагадуємо, що з листопада 2014 року УНА-УНСО не має юридичних зв’язків із рухом «Правий Сектор» (заява УНСО на офіційному сайті від 28 грудня 2014 р.), проте ми мали і маємо велику спільну мету – визволення території України від ворога та розвиток сильної та незалежної країни. І не на часі сіяти знову розбрат між побратимами, незалежно від їх юридичного статусу організацій, в які вони входять; як не на часі зневірювати тисячі українців, які вірять в нас, допомагають нам та заради яких ми боремось подекуди не на життя, а на смерть. Не на часі зраджувати пам'ять тих, хто вже поліг у цій боротьбі з окупантами зовнішніми та зрадниками внутрішніми. Тому ми категорично засуджуємо дії окремих осіб руху «Правий Сектор», які опосередковано допомагають ворогам своїми ж вчинками та словами зсередини ще більше знекровлювати націоналістичний рух в державі.

 В зв’язку з тим, що мережею Інтернет останніми днями також активно ширяться різного роду та незрозумілого змісту провокативні «заяви» та публікації від різних груп та осіб, які використовують символіку та назву УНСО, керівництво УНА-УНСО звертає увагу громадськості на те, що ці заяви і опубліковані в них заклики до «переворотів» чи будь-яких інших не державницьких дій не мають до нас жодного відношення. 

 З метою недопущення політичних спекуляцій та маніпулювання громадською думкою, просимо звернути увагу, що націоналістичний рух УНА-УНСО на сьогодні представляє дві офіційно зареєстровані структури в Україні: Політичну Партію «УНА-УНСО» та її бойове крило -  громадську організацію «Українська Націоналістична Самооборона» (ГО "УНСО").

   Наші структури - Громадська організація Українська Націоналістична Самооборона, офіційна скорочена назва ГО "УНСО", ідентифікаційний номер в ЄДРПОУ № 35000575,  зареєстрована в Мінюсті 13.07.2009 М.Карпюком, Р.Зайченком та В.Вороновим, юридично є правонаступницею УНСО, створеної в 1991 році Анатолієм Лупиносом та Юрієм Шухевичем. На сьогоднішній день «Українська Націоналістична Самооборона» має 40 зареєстрованих відокремлених підрозділів по всій Україні і продовжує свій розвиток і юридичне оформлення.
Скрін-шот з Єдиного Реєстру громадських об’єднань  http://rgo.informjust.ua/, запису 423418
   Політична Партія "УНА-УНСО" після тривалого процесу відродження офіційно перереєстрована Мінюстом України 20 серпня 2015 р., № свідоцтва 313-п.п.  Більш детально про партію УНА-УНСО можна прочитати на нашому сайті за посиланням: http://unso.in.ua/uk/party
Скрін-шот з Єдиного Реєстру громадських об’єднань –  політичних партій  http://rgo.informjust.ua/, номер запису 1438849
 Обов’язки керівника організації та партії виконує Костянтин Фуштей, поки Микола Карпюк знаходиться під слідством у Чечні.

Єдиним офіційним першоджерелом наших заяв, звернень, новин та анонсів про заплановані події є веб-ресурс: unso.in.ua та офіційні сторінки в соціальних мережах Інформаційного центру УНСО та наших відокремлених підрозділів/осередків/місцевих організацій Партії, посилання на них розміщено на цьому ж сайті в розділі Контакти.

Інші групи та об’єднання громадян, котрі у своїх назвах використовують абревіатуру УНСО або УНА-УНСО, роблять це на власний розсуд та здебільшого спотворюють ідеї та засадничу політику громадянського націоналізму партії УНА-УНСО, організаційні принципи за якими живуть та діють УНСОвці.

Ми повинні пам’ятати, що наші вороги зброї не склали, а тому викликів для українських націоналістів залишилось ще багато.

Слава нації! Смерть ворогам!

Інформаційний центр УНСО