Заява УНА-УНСО Вінниччини щодо "Хресної ходи за мир" УПЦ МП

Заява УНА-УНСО Вінниччини щодо "Хресної ходи за мир" УПЦ МП

Четвер, 14 липня 2016, 13:00

Що небезпечніше – шакали, які відкрито стали на сторону московського агресора і вбивають українців на сході України, чи шакали, які рядяться в овечі шкіри «хресної ходи за мир», і під їх прикриттям підтримують московського агресора і намагаються дестабілізувати ситуацію в серці України - її столиці Києві?

Очевидно, що небезпечніші ті, хто за світлими словами про мир - тримає під рясою заточену сокиру україноненависництва. Якби їх помисли були іншими, то з Донбасу вимагати миру вони б пішли на Москву, а не на Київ. І тому ті, хто повірив в щирість гундяєвського прагнення до миру - мають бути відповідальними, як за свою віру, так і за свій вибір.

Як мають бути за нього відповідальними і всі державні чиновники, котрі уповноважені українським народом на захист Держави, цілісність її кордонів, територіальну недоторканність, захист прав і свобод громадян, забезпечення громадського порядку, миру і суспільного спокою. Міністр МВС України Арсен Аваков запевняє суспільство, що:

«Я не знаю того тітушку, який ризикне використовувати цю ситуацію для дестабілізації в Києві… киянам немає, про що хвилюватися».

Однак ми пам’ятаємо події весни 2014 року в Криму і на Донбасі, пам’ятаємо, що під прикриттям і за спинами цивільних сповідувачів ідей «руського міра» - на нашу землю прийшли москальські загарбники зі зброєю. І дійти до Києва і Львова вони не змогли лише завдячуючи патріотам, котрі стали на шляху агресії.

Однак, хто сказав, що їх мрія про «за 2 дні будемо в Києві» пропала? І знову насторожує нинішня позиція Авакова, яка дуже нагадує весну 2014. Він зазначає, що радикально налаштовані особи можуть використовувати цю подію для можливого ускладнення ситуації як у столиці, так і в країні в цілому, і закликав їх утриматись від таких дій. Тільки під «радикально налаштованими особами» Аваков позиціонує не носіїв «руського міра» котрі пруться в Київ, а радикальні проукраїнські організації, що насторожує та зобов’язує організації громадянського суспільства проявляти пильність та бути готовими до будь-яких сценаріїв розвитку подій,

а тому УНА-УНСО Вінниччини, виходячи з можливих загроз пов’язаних з подіями в Києві 26-28 липня 2016 року закликає вінничан:

1. Не піддаватись на провокації.
2. Самоорганізуватись в групи швидкого реагування для можливої участі в громадських заходах у м.Києві та м.Вінниці виключно з метою підтримки громадського порядку та недопущення антиконституційних проявів. (Координатор від Крайової команди УНСО: Кошубський Андрій)
3. З метою координації діяльності та випрацювання алгоритму спільних дій організацій громадянського суспільства, в тому числі націоналістичних, національно-патріотичних організацій, громадських формувань – невідкладно створити Оперативний штаб в м.Вінниці за адресою: вул..Театральна, 15. (Координатор від Крайової команди УНСО: Чумак Сергій)
 
Примітка:
- контакти для активістів, добровольців, небайдужих людей та сформованих груп, які готові спільно з УНСО встати на заваді можливим провокаціям: Кошубський Андрій тел. 098-154-45-67, або в приватні повідомлення на ФБ;
 
- контакти для керівників організацій для формування Оперативного штабу: Чумак Сергій тел. 067-795-83-36, або в приватні повідомлення на ФБ;
 
Маємо визначити, коли зібратися і обговорити своє бачення та можливі дії реагування.

УНА-УНСО Вінниччини