Житомирщина формує резервний батальйон територіальної оборони

Житомирщина формує резервний батальйон територіальної оборони

Середа, 10 червня 2015, 12:00
УНСО Житомирщини оголошує про набір до лав Крайової команди УНСО Житомирщини, яка незабаром буде діяти, як окремий резервний територіальний підрозділ Збройних сил України з підпорядкуванням Міністерству Оборони.
Резервний підрозділ розміщується на території Житомирської області, місце його дислокування залишається незмінним у випадку військового конфлікту. Територіальний підрозділ закріплений за Міністерством Оборони України і підпорядковується місцевому комісаріату. 

«Вже четверо чоловіків зголосилося до лав підрозділу. Зараз вони проходять вишкіл на Вінничині у навчальному центрі ім. Євгена Коновальця. Навчання відбуваються спільно з представниками Міністерства оборони України», - розповів керівник Житомирського обласного відокремленого підрозділу громадської організації "Українська Націоналістична Самооборона" Олексій Семенів.

Керівництво батальйону також інформує, що сам резервний підрозділ розміщується на території Житомирської області. У випадку військового конфлікту місце його дислокації залишиться незмінним, щоб дати відсіч ворогу саме на території Житомирщини.

Щоб долучитись до крайової команди або отримати відповіді на питання, телефонуйте керівнику УНСО в Житомирській області Олексію Семеніву або відвідайте сторінку резервного батальйону в соціальній мережі.

Нагадуємо, що перший такий окремий добровольчий батальйон територіальної оборони УНСО був сформований Крайовою Командою УНСО Вінничини і наразі успішно співпрацює з прикордонниками, силовими структурами та органами влади Вінницької області в охороні правопорядку.

Триває процес формування резервних батальйонів територіальної оборони організацією УНСО на базі осередків УНСО в повній взаємодії з Міністерством Оборони України в інших регіонах України, зокрема активно долучилась до цього Київська обласна крайова команда УНСО. Перші добровольці Київщини теж днями виїхали у навчальний центр УНСО ім.Є.Коновальця у Гушинцях для проходження вишколу. 

Для допомоги в організації такого резервного батальйону територіальної оборони або вступу до нього у Вашому регіоні потрібно зв'язатись з керівником відповідного осередку УНСО, інформацію ви знайдете на нашому сайті у розділі Регіональні осередки.

Також оголошено додаткову мобілізацію до Добровольчого батальйону УНСО, бійці якого вже майже рік захищають Україну у складі Збройних Сил України на сході України. Багато хто з наших воїнів незабаром має йти на ротацію, тож ми чекаємо на нових добровольців для поповнення лав батальйону. 

Інформаційний центр УНСО