Вінницька влада відповідає репресіями

Вінницька влада відповідає репресіями

Monday, 25 June 2018, 16:30

26 червня УНА-УНСО пікетувативатиме Адміністрацію Президента України з вимогою отримати безпосередньо від Глави Держави Петра Олексійовича Порошенка пояснення, чому нам, законослухняним громадянам, заважають  реально будувати європейську Україну, чому проти нас ведуться і плануються протиправні дії. Початок заходів об 11-00 годині з Верховного суду України (вхід з вулиці Пилипа Орлика, м. Київ)

22 червня 2018 року в Інформаційному агенстві «Укрінформ» відбулась прес-конференція на тему «Проблеми місцевого самоврядування в умовах децентралізації на прикладі села Агрономічне Вінницької області».

Організатор – голова політичної партії УНА-УНСО Сергій Чумак. 

Учасники – голова територіальної громади с.Аграномічне Олег Шулікін, представник Вінницької громадськості Сергій Чернишук, депутат Вінницької обласної ради Дмитро Рижмань, директор Чернятинського коледжу ВНАУ Олександр Огороднік, голова Всеукраїнського об'єднання учасників АТО Андрій Кушнір, голова спілки ветеранів АТО Олешківського району ГО «Кордон» Олександр Цегельник.
Голова Теплицької районної ради Вінницької області Василь Романюк не зміг взяти участь в прес-конференції, тому що цього дня мав приступити до виконання своїх службових обов’язків після понослення його на роботі рішенням суду.

Учасники розповіли про протидію децентралізації в області та протизаконні дії місцевої виконавчої влади на чолі з головою ОДА Валерієм Корвієм, дії, які мають всі ознаки кримінальних діянь, що ведуться Держгеокадастром, Міністерством освіти України, Вінницькими окружним адміністративним та апеляційним адміністративним судами, правоохоронними органами.

Було констатовано, що:
- на вінниччині діє союз аграрної мафії, місцевої виконавчої влади та п’ятої колони на чолі з кланом Калетніків;
- потрібно негайно відновити в державі владу Закону;
- побудувати європейську Україну може лише нова національна еліта, народжена в органах муніціпальної влади та середнього класу;
- події в селі Агрономічному, Теплицькому районі, в столиці, на Херсонщині та інших регіонах, Брацлавському та Чернятинському коледжах – типове явище для нашої держави;
- як тільки територіальні громади, заклади, окремі громадяни починають конкретно здійснювати проєвропейські реформи кожен на своєму місці, їх, ніби за помахом чарівної палички, починають ламати й нищити інститути державної влади, що яскраво-цинічно проявилось на прикладі начальника штабу Вінницької крайової команди УНСО Андрія Кошубського, якого за сфабрикованою справою заарештували сьогодні, 23.06.2018 р., прямо в залі суду. Бандюки і бариги, не можуть пробачити Андрієві те, що він став на захист державності і європейських цінностей в січні 2014 в рядах УНА-УНСО. Не можуть пробачити, що став на захист Вінниччини і громади села Агрономічного сьогодні. Одночасно очільники держави продовжують закликати громадян активно підтримувати курс реформ, які вони нібито проводять.  

Андрій Кошубський: - Ті, хто зраджує Батьківщину, проливає кров співвітчизників, гасить свічки людських життів, ламає чужі долі, навіть якщо робить це не свідомо й не прямо, а лише сприяє вбивцям колаборантам, не може сподіватись на прощення, а лише на осуд і кару.За оперативними даними, отриманими з оточення голови Вінницької ОДА Валерія Коровія та працівників правоохоронних органів, нібито Адміністрація Президента України віддала наказ відповідним структурам припинити «антипрезидентську активність» усіх учасників прес-конференції. Її розглядають як продовження антипрезидентської кампанії, за якою стоять серйозні загальнонаціональні та закордонні сили, що вибрали зі зрозумілих причин Вінниччину, як полігон для дискредитації Президанта і решти так-званих «вінницьких». Коровій же, нібито виправдовуючись, говорить, що всі дії з підтримки Григорія Калетніка, протидії децентралізації тощо здійснює за прямої вказівки Петра Порошенка.

Зіставивши ці дані з наявною інформацією, ми дуже серйозно ставимось до отриманих відомостей і вважаємо, що реально існує пряма загроза  свободі, здоров’ю та життю  всіх учасників прес-конференції та інших громадян, які беруть участь у  вищезазначених подіях.

26 червня ми пікетуватимемо Адміністрацію Президента України з вимогою отримати безпосередньо від Глави Держави Петра Олексійовича Порошенка пояснення, чому нам, законослухняним громадянам, заважають  реально будувати європейську Україну, чому проти нас ведуться і плануються протиправні дії. Крім того, цього дня ми братимемо участь в засіданні Верховного Суду України, де розглядатиметься позов Вінницького національного аграрного університету до с. Агрономічне  та пікетуванні Кабінету Міністрів України.  

Запрошуємо на ці заходи всі українські та закордонні ЗМІ, акредитовані в Україні, з метою повного та правдивого висвітлення обставин прийняття рішення ВСУ та донесення до громадськості позицій Президента України Петра Порошенка та Прем’єр-Міністра України Володимира Гройсмана. Початок заходів 26 червня, об 11-00 годині з Верховного суду України (вхід з вулиці Пилипа Орлика, м. Київ)

Прес-служба «УНА-УНСО», 23.06.2018 р.

 

Також по темі:

22 червня 2018 року, прес-конференція УНА-УНСО в агенції Укрінформ

УНА-УНСО закликає вінницьких студентів не підтримувати колаборантів

В Україну заходить китайський агрохолдинг і 30 тис. китайців