12 лютого у Полтаві відбудеться прощання з Романом Василенко

12 лютого у Полтаві відбудеться прощання з Романом Василенко

Середа, 10 лютого 2016, 15:45

10 лютого від гострої пневмонії помер боєць батальйону УНСО  Роман Василенко, позивний «Портос».

12 лютого 2016 р. о 10:30 в Свято-Успенському-кафедральному соборі Полтави, відбудеться панахида по Роману. Поховання о 12:00.

Повідомлення про смерть полтавчанина Романа Василенка, позивний «Портос», його рідним надійшло сьогодні вночі. 33-х річний боєць лежав у госпіталі в Запоріжжі із пневмонією. Два тижні хлопець боровся за життя.

– Роман захворів 2 тижні тому. Погано себе почував ще в середу, а у четвер зранку температура була вже 40. Його одразу ж госпіталізували. Роман мав проблеми зі щитовидною залозою, можливо, через це в нього був послаблений імунітет, – розповідає Оксана Федіна, подруга померлого. – 4 дні тому він перестав відповідати на дзвінки, а в останній день взагалі з ним не було зв’язку. Про смерть повідомили вночі його бойовому побратимові, з яким вони разом воювали, були членами УНСО, В’ячеславу Рогозіну.

Так сталося, що у військовій частині не було адрес та номерів телефонів рідних бійця. Його мама дуже хворіє, тому він не хотів, щоб їй першій повідомили сумну новину, якщо раптом з ним щось трапиться. В’ячеслав Рогозін, дізнавшись про смерть побратима, зателефонував його молодшому братові Анатолію.

Роман Василенко служив у 131 окремому розвідувальному батальйоні УНСО ЗСУ під Маріуполем. Був водієм, возив міномети. Чоловік пішов служити в зону бойових дій добровольцем у 2014 році разом з 13-ма полтавськими добровольцями з організації УНА-УНСО. Із 17 років він був членом цієї організації.

– Роман їхав в зону АТО підготовленим. Проходив вишкіл організований УНА-УНСО спочатку в селі Петрик під Вінницею, потім у Новоград-Волинському. Він міг уже давно бути вдома, проте підписав ще на півроку контракт, – каже Оксана.

За словами подруги Роман був дуже життєрадісним, доброзичливим і кмітливим хлопцем.

Інформаційний центр УНСО