Активісти Сокальського УНА-УНСО підтримують шахтарів

Активісти Сокальського УНА-УНСО підтримують шахтарів

П'ятниця, 11 грудня 2015, 11:45

Червоноград - важливий центр гірничодобувної промисловості Львівсько-Волинського вугільного басейну. Мальовниче місто з населенням близько 70 тисяч осіб.

Шахтар досить поширена професія у містах Червоноград, Сокаль, Соснівка. Тисячі людей працюють у сфері гірничодобувної промисловості. Пролізши десятки кілометрів на колінах піднявшись на гори, замість заробітньої плати шахтарі отримують лише локшину на вуха: "Станом на 9 грудня 2015 року працівникам ДП «Львіввугілля» надійшли кошти на виплату заробітної плати 15% за жовтень 2015 року, загалом буде виплачено 63% за жовтень 2015 року. Кошти протягом дня поступлять на особові рахунки. " - про це повідомив головний бухгалтер ДП «Львіввугілля» Тарас Бабій. 

Шахтарям вкидують лише крихти зароблених потом та кров'ю грошей, з того й виходить запитання: а за які кошти жити та годувати сім'ю?

Боротьба шахтарів за заробітню плату йде не один місяць, та з кожним разом влада знаходить 100500 виправдань для того, щоб не виплатити повну зарплату шахтарям.

Виходячи з цього активісти Сокальського УНА-УНСО вирішили всіма можливими методами підтримати шахтарів, та приєднатися до їхнього страйку.

Адже процвітання краю на пряму залежить від дієздатності шахт, в особливості після нової адміністративної реформи.

Також активісти Сокальського УНА-УНСО закликають громаду не бути байдужими та приєднатись до шахтарського страйку.

Інформаційний центр УНСО