Активісти УНА-УНСО Львівщини навели лад в міському парку

Активісти УНА-УНСО Львівщини навели лад в міському парку

Вівторок, 19 квітня 2016, 12:30

В суботу, 16-го квітня, активісти УНА-УНСО зібрались на толоку, щоб прибрати одне з найулюбленіших місць відпочинку львів'ян у стародавньому передмісті на півночі Львова  - Замарстинівський лісопарк.

Замарстинівський парк, дар природи, який завжди славився своєю унікальною красою, масивними зеленими насадженнями, чистим повітрям. З усіх околиць сюди з`їжджаються люди, щоб погуляти і насолодитися краєвидами місцевості. Проте, це ідеальне місце для сімейного відпочинку, романтичних прогулянок, пікніків останнім часом перетворилось на жахливий смітник. 

На початку плани толоки були грандіозні, але витративши півдня часу, хлопці прибрали від сили десь 80 кв.м. парку, зібравши при цьому 32 мішки сміття, 100 кг скляних пляшок, 20 шприців, та багато іншого сміття, подекуди небезпечного не лише для довкілля, а й для людей, особливо дітей. Результати прибирання можна побачити на фото з толоки.

Побачене так вразило молодих людей, що їх  емоції аж зашкалювали:

"Це ж хіба так важко віднести за собою пакет сміття до найближчих смітників? Люди, ви де живете? В себе на Батьківщині? Бо поводитесь, як окупанти, ніби ви тут тимчасово, і діти ваші тут не житимуть. Цікаво, скільки знайдеться людей з цих бидланів, які викидають пляшки в парку чи лісі, які пізніше на стадіонах чи вулицях міст кричатимуть "Слава Україні!"? Чи розповідатимуть за п'янками, які вони патріоти України і скільки й чого їм не зробила Країна чи держава. Ще більше дивує, чому жодному з відвідувачу парку не прийшла в голову ідея зробити це до нас? Чому те сміття, яке роками лежить на одному місці, нікого не наштовхнуло на думку, що його можна і варто прибрати?" - пишуть активісти УНА-УНСО на своїй сторінці в одній з соціальних мереж і обіцяють й надалі наводити лад як в парку, так і в інших куточках рідного міста. 

Інформаційний центр УНСО