Хода за мир в Україні

Хода за мир в Україні

Четвер, 9 квітня 2015, 10:15
  07 квітня 2015  року білоцерківська крайова команда УНСО спільно з Благодійним фондом
«НІКА-Україна» та МГО «Молодь за євроінтеграцію» провели акцію «Марш єдності».
 
В ході акції було висаджено «Тарасову вербу». Історія “Тарасової верби” прийшла до нас з тих пір, коли під час заслання на Кос-Аралі Тарас Шевченко знайшов на дорозі гілочку верби, посадив її – і незабаром виросло розкішне дерево, у затінку якого він любив відпочивати.
У висадці пагона прийняли участь офіцер розвідувального батальйону УНСО, командир Київської крайової команди, голова політичної референтури УНСО Ігор Мазур «Тополя», начальник Білоцерківського міського відділу освіти Петрик Юрій Федорович, голова благодійного фонду «НІКА-Україна» Курочка Олена Генадіївна, Сахнюк Володимир Володимирович – проректор БДАУ з наукової та інноваційної діяльності, доктор ветеринарних наук, професор та Білоцерківська організація УНА-УНСО на чолі з Олександрою Шишуліною. Також у заході взяла участь величезна кількість молоді, студентів та школярів, не залишилось осторонь і старше покоління.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
До заходу приєдналась  величезна кількість молоді, студентів та школярів. Після висадки «Тарасової верби», члени акції поклали квіти до погруддя Т.Г. Шевченка та попрямували колоною, несучи 12-метровий державний прапор до Стелли «Героїв Небесної сотні», де віддали шану полеглим українським героям хвилиною мовчання, покладанням квітів та виконанням державного гімну України.

 Провівши цей марш, білоцерківці вкотре довели, що можуть об’єднатися заради спільної мети, незважаючи на політичну, мовну та національну приналежність.
Коли ми єдині – нас не перемогти!