Активісти УНСО Буковини таки вийшли на стежки контрабандистів. Звільнені прикордонники

Активісти УНСО Буковини таки вийшли на стежки контрабандистів. Звільнені прикордонники

Середа, 15 липня 2015, 18:45

Сьогодні, 14 липня, на прес-конференції голови Чернівецької ОДА Олександра Фищука порушили питання контрабанди цигарок і лісу з Буковини на Румунію. Виявилось, що це саме контрабандисти з Красноїльська два місяці тому викликали прикордонний наряд для захоплення семи унсовців, котрі викрили стежки злочинців.

Пам'ятаєте серію публікацій на початку травня про те, що прикордонники Буковини затримали «диверсійну» групу УНСОвців у районі селища Красноїльськ. Гучні звинувачення, публічне осудження, прес-конференції... А всього-навсього ситуація полягала в тому, що у лісах наши активісти проходили вишкіл, готуючись до війни. У хлопців тоді забрали муляжі зброї та відкрили на них дисциплінарне провадження. Ще тоді керівництво осередку задавало питання: Чому наші правоохоронці не ловлять справжніх диверсантів? А їх на Буковині хоч греблю гати. А може затримали тому, що унсовці щось бачили на підходах до кордону? Наприклад, контрабандні стежки вирубки лісу і т. п.? Хлопців затримали. 

Тиждень тому ми вже писали про те, що під час виїзної наради по боротьбі з контрабандою і корупцією виникли ці питання до прикордонників і силовиків. Всі пам’ятають нашумілу справу про затримання у лісі біля Красноїльська 7 унсовців, котрі проходили вишкіл перед відправкою на фронт. У цьому лісі вони потрапили на стежки контрабанди цигарок. Контрабандисти "здали" їх прикордонникам. А ті, їх затримали і передали міліції. Про можливе покарання патріотів силовиків на виїзній нараді питали журналісти. 

Минув ще тиждень і сьогодні остаточно  з’ясувалось, що патріоти вчинили все правильно і допомогли виявити канали контрабанди. Своїх посад позбулись начальник прикордонного загону і його заступник.

УНСО і надалі стоятиме на сторожі інтересів громадян та дотримання порядку не лише на Буковині, але і в інших гарячих точках країни.

Інформаційний центр УНСО