Костянтин Вінницький: "Нова політична еліта України. Дорогу патріотам та свідомим громадянам!"

Костянтин Вінницький: "Нова політична еліта України. Дорогу патріотам та свідомим громадянам!"

Вівторок, 24 листопада 2015, 12:45

Політика в Україні хворіє. Сьогодні – це організм із в’ялоперебігаючою шизофренією, що ускладнена манією величі та колосальним відчуттям безкарності. Такий діагноз для країни – смертний вирок. Така країна приречена на постійні та передчасні зміни складів органів законодавчої та виконавчої влади без зміни персонажів.

Так сталося, що громадянське суспільство в Україні еволюціонує набагато швидше, ніж політичні еліти. У 2004 році громадянське суспільство стало міцною опорою для політиків, які мусили б змінити загальноприйнятний соціальний розподіл на панів та рабів. Дива не сталося. Внутрішні чвари, особисті економічні інтереси, колосальний вплив з боку Росії та політичний конформізм лідерів, не виправдали очікувань громадян та зрадили їх.

У 2013 році представники громадянського суспільства України стали ініціаторами, основною рухомою силою, каталізатором дій та, врешті, у 2014 році – бойовим загоном у непримиренній боротьбі за власне майбутнє. Не політики, а саме прості громадяни героїчно пали жертвами протистоянь на Майдані під час Революції Гідності, а пізніше у лавах Збройних сил України та добровольчих батальйонах схрестили зброю із ворогами України.

Отже, у час, коли громадянське суспільство є більш свідомим та патріотично налаштованим, ніж більшість діючих політиків, саме громадянське суспільство повинно стати основним джерелом формування нової політичної еліти України, чесної, патріотичної та, головне, готової до будь-яких найскладніших викликів. Саме ці люди повинні стати новим бойовим загоном у боротьбі за Україну, поповнити виборчі списки новостворених політичних партій, які, зокрема, як партія УНА-УНСО, сформувалися з потужних національно-патріотичних рухів.

Справжні патріоти ніколи не прагнули влади, але настали часи, коли власне рівень патріотизму визначатиме основні пріоритети та засоби досягнення успіхів у зміні системи управління країною, яка б базувалася на професійності та чесності влади, її готовність кардинально та швидко діяти в економіці, військовій та гуманітарній сферах, а, головне, завжди пам’ятати про постійний контроль своїх дій з боку громадянського суспільства, яке вже ніколи не втратить свого головного важеля впливу на владу – свого права вийти на Майдан.

Костянтин Вінницький