Активісти УНСО Миронівки та воїни АТО висадили молоді сосни

Активісти УНСО Миронівки та воїни АТО висадили молоді сосни

Середа, 13 квітня 2016, 10:00

9 квітня в Маслівському лісі члени Миронівської спілки воїнів АТО, Миронівського осередку УНСО та співробітники Маслівського лісництва провели акцію по висадці молодих сосен в Маслівському лісництві, повідомляє сайт mironovka.in.ua.

Разом з дружинами, дітьми та дружинами наших земляків, які сьогодні в АТО продовжують захищати Україну, зібрались в лісі і висадили молоді сосни. Загалом було засаджено 2 га лісу (близько 12000 саджанців). Робота нелегка, відповідальна, але справились на відмінно.

Добре попрацювали самі поважні люди - кухарі. Шурпа, козацький куліш, "Карапишівські сардельки". А на десерт - морозиво, що особливо сподобалось дітворі. Свіже повітря. приємна компанія однодумців - що може бути краще для активного вихідного дня? Дітвору навчили розпалювати багаття, смажити на гілочках сало та сардельки.

Поспівали під гітару патріотичних пісень. Олег Содель, голова Миронівського осередку УНСО, від імені організації вручив депутату обласної ради Даниленку Анатолію Степановичу грамоту - подяку за активну участь в волонтерському русі, патріотичному вихованні молоді і допомогу організації в її роботі. А активісти УНСО Миронівкі й надалі збираються плідно співпрацювати на благо України разом з місцевою спілкою воїнів АТО, а також надавати волонтерську допомогу бійцям нашого добровольчого куреню УНСО, які несуть службу в 131-ому ОРБ ЗСУ.

Інформаційний центр УНСО