Апеляція у справі Миколи Карпюка буде розглянута 26 жовтня

Апеляція у справі Миколи Карпюка буде розглянута 26 жовтня

Середа, 28 вересня 2016, 10:30

Апеляція на вирок у справі Миколи Карпюка та Станіслава Клиха буде розглянута Верховним судом Росії 26 жовтня. Про це  повідомили адвокати політв'язнів Докка Іцлаев і Марина Дубровіна. Самі засуджені будуть брати участь в засіданні по відеозв'язку з СІЗО-1 в Грозному.

Як ми раніше повідомляли, до Верховного Суду справа Карпюка і Клиха надійшла 20 вересня, а судді матеріали передали 22-го.

Тим часом, призначені на понеділок чергові слухання по другій справі Клиха - про образу прокурора - не відбулися. Як пояснила Марина Дубровіна, причина була суто технічна: з моменту надходження справи до Верховного суду саме ця інстанція дає спецчастині СІЗО дозвіл на вивезення політв'язнів з ізолятора. Тим часом Заводський райсуд Грозного, де слухається друга справа Клиха, не встиг узгодити його доставку з Москвою і підсудного на засідання не привезли.

Тому, незважаючи на те, що в цей раз на розгляд з'явився "потерпілий" - прокурор кримінально-судового відділу прокуратури Чечні Саламбек Юнусов, а також було доставлено кілька свідків - приставів Верховного суду Чечні - слухання відклали. 

Інформаційний центр УНСО