Черкаська КК УНСО взяла участь у вишкільному таборі "Доброволець"

Черкаська КК УНСО взяла участь у вишкільному таборі "Доброволець"

Вівторок, 3 жовтня 2017, 00:45

У селі Нечаївка з 29 вересня по 1 жовтня проходив військово-спортивний патріотичний табір "Доброволець", учасниками якого стали школярі - учні старших класів. Вишкільною програмою опікувалися представники УНСО, Національного Альянсу, МНР та Юнацького Корпусу.

За три дні заходів учасники ознайомилися з матеріальною частиною короткодульної зброї, АК, гранат і РПГ; вивчили стрілецькі стійки; відпрацювали основи тактики, пересування двійками та малими групами, рукопашний бій, знешкодження озброєного суперника. Також для учасників пройшли теоретичні та практичні заняття з міно-саперної справи та тактичної медицини.

УНСО Черкащини висловлює подяку за продуктивну співпрацю друзям з Національного Альянсу, МНР, Юнацького Корпусу. Також варто відзначити вклад у створення табору представників чиновницького корпусу черкаської РДА, тож дякуємо за співпрацю Сергію Бовту та за допомогу Петру Коренюку. Окрема вдячність археологу Михайлу Сиволапа за спальники та каремати!

Представники УНСО Черкащини друг Гвер та стрільці Ховрах і Хома, висловили сподівання, що цей пілотний проект стане гарною традицією, яка і надалі знайомитиме молодь з вишкільними програмами, напрацьованими різними націоналістичними організаціями заради зміцнення Нації українців.

Інфоцентр УНСО