Члени УНА-УНСО Львівщини навідались до незаконної забудови

Члени УНА-УНСО Львівщини навідались до незаконної забудови

П'ятниця, 28 серпня 2015, 10:45
 26.07.15 Члени крайової команди УНА-УНСО Львівщини навідались на вул. Поповича, де незаконно будується шестиповерховий житловий будинок з підземною автостоянкою та офісними приміщеннями в планах.
 
 Дане будівництво є абсолютно неправомірним та відбувається на території, що по факту належить державі, а також частина території, котру займає будівництво взагалі входить у список архітектурних та культурних пам'яток міста, та включає в себе стіну, яка виконує функції опори насипу для підтримки рівня та знаходиться в аварійному стані.
 
 Окрім того, під місцем проведення робіт знаходиться вентиляційна система бомбосховища, що пролягає зовсім поряд.
 
 В людей, що виконують роботи по будівництву даної НЗ, немає жодних документів, які б дозволяли власне будівництво, а є лиш декларація про дозвіл на "підготовчі роботи", що в свою чергу можуть включати в собі розчищення території від сміття й непотребу, а також зняття непотрібного шару грунту глибиною до півметра.
 Проте ніхто на це не зважає, а трактор регулярно продовжує перекопувати землю- все глибше й глибше. Місцями глибина ям доходить до 2 метрів. Також ділянка, на якій заплановане будівництво, знаходиться на крутому схилі, де є сипучий грунт, і це може стати причиною обвалів під час сильних дощів.
 
 Гріх буде не згадати про те, що будинки поряд мають суміжну стіну і вікна, які виходять на сторону території під будівництвом. Тож у разі успіху з боку нелегалів - будівників та олігарха, що це все діло фінансує, ця будова перекриє доступ повітря та світла у внутрішній дворик будинку, а також будинку навпроти зі сторони вулиці, на якій знаходиться дана забудова.
 
 Нове будівництво загрожує руйнуванням архітектурних пам'яток міста, загрожує обвалом аварійних ділянок, а отже і пошкодженням сусідніх будинків, може нести за собою непоправну шкоду бомбосховищу, що знаходиться на прилеглій території, а також само по собі є незаконним та неузгодженим майже з жодною інстанцією нашого міста і тим більше з людьми, що проживають в сусідніх будинках.
 
 Наша крайова команда виступає проти такого роду "бєспрєдєлу"! На разі було призупинено вивіз держ майна у вигляді грунту, котрий працівники розцінювали як "сміття" і відповідно риття та розчистку території. Всі небайдужі до цієї справи люди, а разом з ними й ми чекаємо на рішення експертних комісій по даній забудові, щоб продовжити боротись на державному, юридичному рівні, адже нам не байдужа доля нашого міста. 
 
Сьогодні вони збудують тут, а завтра будуть будувати у наших дворах!