Українські патріотичні сили не допустять здачі Херсонської області російській п’ятій колоні

Українські патріотичні сили не допустять здачі Херсонської області російській п’ятій колоні

П'ятниця, 25 травня 2018, 22:00

Останнім часом проводжу багато зустрічей з представниками громадянського суспільства з різних регіонів України. Загальна проблематика суспільного життя країни звичайно має поправки на специфічні місцеві умови, однак в загальному складається стійке враження, що основною проблемою влади на місцях є наявність якогось «алкогольного синдрому вседозволеності», коли після «зав’язки» (Революція Гідності) наступила ганебна «розв’язка» - владці, як алкоголіки після припинення утримання від алкоголю – кидаються у все більш тяжкі, не звертаючи увагу ні на війну, ні на скрутне становище більшості населення, ні в кінці-кінців на необхідність власного самозбереження. Терор беззаконня набирає масовості, а це є виключною загрозою державності, основам конституційного ладу в Україні.

От останній приклад. Херсонська прикордонна область. Постійна загроза вторгнення РФ з боку окупованого Криму. Місцева ж влада, замість того, щоб організувати і згуртувати громаду, активістів-патріотів, учасників АТО – навпаки, не тільки вносить розбрат в патріотичне середовище, а й в брутальний, кримінальний спосіб намагається ліквідувати руками новітніх «тітуханів» все, що служить справі української державності і законності. То що ж має бути в підсумку від такої антидержавної позиції? Що, здача області агресору? Повний бандитський бєзпрєдєл?

Очевидно, що українські патріотичні сили цього не допустять, та повинні ще більше згуртуватись, виробити спільну повістку денну по захисту державності і законності, протидії сепаратиським, колаборантським проявам, з чиєї б сторони вони не активізувались. У громадянського суспільства не залишається іншого шляху, як на терор беззаконням відповісти терором закону. 

За посиланням, яке навожу нижче, відеозвернення спілки Ветеранів АТО та Волонтерів Олешківського району Херсонської області «Кордон»

https://www.facebook.com/kordonATO/videos/179309969392453/?hc_ref=ARQ6OH...

Голова партії УНА-УНСО Сергій Чумак